Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[][][]FREE SCRIPTS BY OSKAR1110[ALL PROF]
#21
Kozak mutated raty Smile jakbys rade dal dorzucic droge przez te bramy pass (nie mam bram otwartych ;/) mozemy sie dogadac o jakies doladowanie Smile
#22
A ja bym moze proponowal co nieco dla rp'ka na 50lvl skille 75/58 moze powiedzmy cos na ankh jest tam dobre expowisko za scarabem na tombie Smile
#23
Wink 
Zrobisz mi na rp zombie yalahar full refilera zeby kupowal 30 royalek 120 Strongow full ..
#24
siemka dalbys rade zrobic skrypt na cos fajnego dla 65 RP z refilem onyxow manaskow depositer etc? Tongue
#25
NOWY SKRYPT 100% AFK

DRAGIN YALAHAR DLA DRUIDA LUB MAGA

60-100k/h
kasa:3-5k/h
refiler :jest
Depositer jest
chodzi tylko po 1 respie z dragami lec jest to dobry exp dla 40-70 lvla
pozdro


Attached Files
.bbot   Ed Dragon lair.bbot (Size: 7.96 KB / Downloads: 49)
#26
Ja bym miał prośbę o skrypta na giant spidery na yalahar. W sumie to chodzi mi tylko o waypointa, bo potki bede sam bral z depo i amunicje. Na waypoincie chciałbym mieć cały zamek począwszy wchodząc od strony zombie, jak wchodzi przez tarantule, później up żeby czyścił gsa, mutated baty wszystkie i znowu gsa, później niech czyści obydwie wieże i na koniec niech idzie na drugą stronę na dwa gsy, z góry dzięki !
#27
ja bym prosil jesli to mozliwe full afka na acienty dla msa

ecientow niema na zadnym forum byl bys 1 i napewno bys zebral sporo reputow
#28
Jesli moglbys dodac cos dla rp 25+ cyklopy edron lub jakies tomby bez stalkerow oraz dla ed stampory full afk z gory dzieki
#29
48 knight
assasin dagger, knight armor, crown helmet, dragon shield, zao legs, zao boots, platinum amulet
76/70
6k gp/h, co nie zmienia faktu ze wychodze jakies 100 gp w plecy TongueP
Jakie eq zalozyc zeby wyjsc na + pare k i zarabiać tak jak autor mowi?
#30
dalo by sie zrobic skrypta cyce yalahar dla knighta 60+ ?
#31
(12-10-2012, 02:07 PM)jotenka Wrote: 48 knight
assasin dagger, knight armor, crown helmet, dragon shield, zao legs, zao boots, platinum amulet
76/70
6k gp/h, co nie zmienia faktu ze wychodze jakies 100 gp w plecy TongueP
Jakie eq zalozyc zeby wyjsc na + pare k i zarabiać tak jak autor mowi?

na 50 lvl jak kupisz uture jest już dobry profit.

Ja jak expiłem na humanach (bo pewnie o tym piszesz) od 40-50 lvl ogólnie zarobiłem moze 50 k. Gdzie teraz (70+lvl) potrafie wyciągnąć 100 k na staminie.
#32
Ja bym prosił o jakieś exp dla 103rp z refillerem drill boltów smp , depositerem, z dużym profitem i w miare dużym expem.
Eq: dh, pall arm, zao legsy, softy,p ammy, arbalest + drillki, ewentualnie mogą być prismatici ale wtedy większy profit żeby sie zwracałoWink
Skille :91/74
Z góry dzięki.
#33
Poprosił bym cos dla 77 knighta po hacku, skile 77/71, Eq (steel helmet, knight armor,knight legs, relic sword, dragon shield) cos takiego by sie odrobic z kasa szybko no i trochę podexpic Big Grin

Reputek poleci jezeli bd działało
#34
szukam scripta na dls na darashie full afk
130 ed
depositer
refiler
gmp
softy naprawa

zapace kase na guardii jak trzeba
#35
jaki lvl trzeba mieć na mutated humany ?
#36
Dwóch ludzi wypowiedziało się ze nie ma skryptów na Water elementale na Port Hope, to wy chyba jesteście niewidomi ..
Ja widzę co najmniej z 4.. Opcja " szukaj " nie boli..

Oraz ancienty, też jest sporo skryptów, więc nie wiem czemu wy po prostu nie nie poszukacie dokładnie tylko prosicie o coś zbędnego.
O większość skryptów jakie prosicie wystarczy tylko przerobić pod siebie, bo wszystko jest na forum, a healing czy różne proste duperele nawet ja potrafię, a to znaczy, że wy też Smile
#37
Corymy ph, wiem ze jest dyzo waypointow z tym, lecz zaden nie dziala, chce zeby uzywal exori gdy 3 + potworki, auto utura, waypointy pod 60 + ek czyli zeby kupowal shp,

Bylbym bardzo wdzieczny gdybys zrobil waypointy na barbariany svar, bez ice witchow Smile

z gory dzieki


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)