Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update Tibia 8.11.2012r
#1
Witam. Dzisiaj a dokładniej przed chwilą wyszła nowa wersja Tibii , mam pytanie kiedy zostanie wydany bot do tej wersji ?
#2
tez mnie to bardzo interesuje Tongue
#3
No właśnie. Ja płace i ja wymagam!
#4
nowa wersja tibi i stare pytanie... porażka.

bbot bedzie jak zrobia czyli do 3 dni by był juz stabilny.
#5
i co ? i teraz 3 dni czekać a te 3 dni licencji ktoś zwróci ? Nie.! Nie interesuje mnie to że kosztuje grosze ale jednak płace za to jakieś pieniądze...

żeby to było darmowe to okej .
#6
Jeśli Ci się nie podoba to nie płać i nie używaj.
Nie każdy tak jak Ty ma całe popołudnie wolne jak tylko z gimbazy wróci Wink
Pozdro
#7
z gimbazy wróci buhahh po pierwsze to gimnazjum skonczyłem 2 lata temu i uczę się zaczonie w klasie maturalnej ; ) więc zamkni mordke i idź lekcje odrabiać


GIMBUS - zwrot najcześciej używany przez uczniów I klas ponad gimnazjalnych.

Pozdro.
#8
Smile) niesamowite ja jestem w 3 tech,a osoba ktora do Ciebie pisała w 4.
#9
straszne to najpierw się zastanów kogo nazywasz gimbusem .
#10
ja wczoraj kupilem licencje i juz musze czekac na nowa wersje :/ fuck xd
#11
Trudno , głupi polacy , jak wam tak szkoda ZŁ , to pay using AMERICAN DOLARS ; > .
A nie się obrażacie że płace i wymagam , tu u nas w polsce za takie słowa to tylko w ryj możesz dostać ; ) .
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#12
mi nie szkoda tylko płacić za coś czego nie ma .... a w ryj to możesz dostać jak ktos zapłaci a tego nie zrobisz Wink
#13
@Slimek
Wyszedl taki z podstawówki i odrazu pan świata, cały świat jego... Za 2-3h będzie bot.
#14
o nnie mówisz ?Big Grin
#15
"to pay using AMERICAN DOLARS ; > .
A nie się obrażacie że płace i wymagam , tu u nas w polsce za takie słowa to tylko w ryj możesz dostać ; ) . "
Głupi gruby amerykański polak który opuścił kraj , a żebyś tam zdechł ...
#16
jest bbot wer 7.6
#17
Przypominam że bbot jest też pod inne wersje czyli teoretycznie używa się go też na OTS czyli cały czas można go używać choć 3/4 używa elf bot na OTS więc nie szczekajcie tak -.-
#18
Widzę często padało słowo gimbus a niektórzy niekoniecznie wiedzą co ono oznacza więc tłumaczę (Gimbus to autobus który wozi dzieci "gimnazjalistów" do szkół) Mam nadzieję że pomogłem Smile
#19
(11-08-2012, 01:46 PM)Slimek Wrote: i co ? i teraz 3 dni czekać a te 3 dni licencji ktoś zwróci ? Nie.! Nie interesuje mnie to że kosztuje grosze ale jednak płace za to jakieś pieniądze...

żeby to było darmowe to okej .

chyba jebany idioto kazdy bot musi miec czas na zaktualizowanie :O jebany pajac , chcesz czekac 10min? uzywaj Tibi auto


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)