BBot - The best bot of the world

Full Version: Wspólna gra
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Po prostu stwierdzilismy razem ze Pandoria bedzie najlatwiejszym swiatem, kazdy zaczyna tam od 0, wiec kazdy jest kazdemu rowny :)

Eq na rooku wieczorem ogarne na full, z katana itd. aby kazdemu chetnemu udostepniac, a jesli chcesz pomoc sprawdz czy ktos z gildii Rozbojnicy jest online i zapytaj o pomoc, a napewno ja otrzymasz :)

W sprawie invite'ow do gildii pisac mi nick tutaj na prv, albo w grze do online vice-leaderow (Szeldo jest online albo na vice, albo na Szeldo Rozbojnik)

@Edit
Przestancie sie klocic, nie po to zakladalem temat.


--macio ;)
Ja się nie kłóce tylko wyrażam swoją opinie, jak nie pasuje to niech zachowa to dla siebie Wink. Eq na roku posiadam jak ktoś chce pisać Smile
(04-07-2013, 09:06 AM)hadzianowskibot Wrote: [ -> ]Ja się nie kłóce tylko wyrażam swoją opinie, jak nie pasuje to niech zachowa to dla siebie Wink. Eq na roku posiadam jak ktoś chce pisać Smile

Czyli ja nie mogę swojej opini wyrazić tak?
Sam komentujesz czyjeś opinie ale Twojej już nie można komentować.
B R O jednym słowem
Możesz wyrażać swoją opnie, tylko zacznijmy od tego że nie wyraziłeś opinii tylko na mój temat, ale na temat 15 osób które wybramy Pandorie. Zajechało trochę hejtem.
(04-07-2013, 08:50 AM)zioom8 Wrote: [ -> ]Ale ogar ekipa, zamiast zrobić


Wybraliśmy najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, w głosowaniu brało 15 osób więc nie wiem o co Ci chodzi Wink.
Tylko wiesz, nie wszyscy widzieli ten wątek, a przez 5 godzin sam widzisz było mało osób, ankieta powinna trwać minimum 3 dni. no ale jak wybraliście to trudno, może zagram, ale na razie czekam na bota ;D
Też byłbym chętny Smile
raczej tu chodzilo o to ze ludzie maja pacca to bezsens czekac az wszyscy sie ogarna gdzie chca grac wiec ci co byli online i chetni wybrali pandorie i gramy tam a skoro nie podoba sie wam pandoria zrobcie nowy temat i 2 team proste :]a nie jakies nie potrzebne posty ze nie czekalismy na wszystkich o ile wiem temat byl od 13 wiec trudno i tak kazdy zaczyna od 0
(04-07-2013, 09:25 AM)zioom8 Wrote: [ -> ]Tylko wiesz, nie wszyscy widzieli ten wątek, a przez 5 godzin sam widzisz było mało osób, ankieta powinna trwać minimum 3 dni. no ale jak wybraliście to trudno, może zagram, ale na razie czekam na bota ;D

Mówi się trudno, świat specjalnie wybrany na szybko żeby wbić parę lvl zanim bot będzie i żeby nie latało 15 osób na roku naraz. Poza tym szkoda pacca czekając aż wszyscy się namyśla. Zapraszamy Smile
Dobra teraz mi powiedzieć czy ma kto jakieś eq na roku ;d ?
EQ NA ROKU PISAC DO SIO HAII
pisal bym sie na to tylko dajcie na pw znac na jakim serwie i z kim sie kontaktowacTongue
@up ja pierdole czlowieku przeczytaj temat bylo napisane 100 razy...
(04-07-2013, 08:24 AM)hadzianowskibot Wrote: [ -> ]Ludzie czytajcie co jest napisane powyżej, świat już wybraliśmy... PANDORIA



(04-07-2013, 09:39 AM)hadzianowskibot Wrote: [ -> ]EQ NA ROKU PISAC DO SIO HAII

goszki87 przeciez masz napisane wszystko...
Proponuje zmienic wpis z tematu na glowne informacje Wink
ja też chętnie z wami pogram, kto tam ogarniety jest w tej ekipie niech napisze mi pw
nick Bartek Rozbojnik
ja tez sie dołączam juz robie acc ^.--

Dołączam się
nick : Majaki Rozbojnik
server : Pandoria

Sorry że odbiegnę od tematu ale jak mam mc włączone to można pisać 2 postaciami które są zalogowane ?? ( Już nie ważne wiem wszystko ;D trzeba aktywować konto żeby pisac na priv albo na trade xD )
I jak są jacyś gracze wgl ???
sa, graja, a bynajmniej grali. ale ile to mozna bez bota.
Jesteśmy, gramy, przybywa nas, dobrze jest ;D
Jak widać moja inicjatywa się ładnie rozkręciła, na tą chwilę jest Nas w gildii 23 :)
Wszystkie osoby które dołączyły do gildii proszone są o sprawdzenie Guild Board w celu odnalezieniu linku do oficjalnego forum :)

Tymczasem pozdrawiam i zapraszam :)!


--macio ;)
Pages: 1 2 3 4 5 6 7