BBot - The best bot of the world

Full Version: Wspólna gra
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Jak ktoś chce eq na roku pisać PW do mnie Smile
(04-06-2013, 04:27 PM)Pealiz Wrote: [ -> ]
(04-06-2013, 01:19 PM)mateks99 Wrote: [ -> ]nie ma problemu. proponuje saphira. jest to fajny serwer dominuje jedna gildia. napewno przestraszyli by sie Smile) jakby wpadalo po 10,20 pkerow
H
HAHAHAHAHA przestraszyliby sie ? Oni juz dawno wygrali wojne i maja tyle kasy ze jak ktos wbije na tego serva to na spokojnie przeniosa chary i sie was pozbeda Smile zabijecie neutrala jakiegos macie pograne taka jest cala saphira Wink nie polecam tego gowna sam tam mam 120 ms'a i wiem co i jak




tak a kto ich wygonil z xereny ? doomsday, brazole, ci sami co na galanie, ci sami co utworzyli gildie dominando na saphirze,

kto wejdzie na xerene, hunted, kto wbije na respa hunted, kto zadaje sie z hunconym, hunted, oto cala xerena, zapraszam na nia, wole grac z brazolami i bic polaczkow, bo ci uciekli na saphire
Wszystko byle nie Aldora. Wystarczy mi już konkurencji ;p
Już postanowione, gramy na Pandorii Smile
gramy na pandori
Gramy na Pandorii ? Podajcie nicki,jak zwastuje staminke na askarze to zrobie sdkera;P
name: Upizgany

i dopiero zaczynam zabawe z tym botem wiec pomoc mile widziana Wink
Proponuje askare. Jezeli beda to konkretne osoby moge rzucic nawet po 20k na start .

zrobcie liste kto gra jakis ventrilo i mozna cos ogarniac.
(04-06-2013, 09:53 PM)dawoan Wrote: [ -> ]Proponuje askare. Jezeli beda to konkretne osoby moge rzucic nawet po 20k na start .

zrobcie liste kto gra jakis ventrilo i mozna cos ogarniac.


My już ogarniamy sie na Pandorii, pisane kilkukrotnie.
to nie robicie takich samych nickow typu pan xx?
nie nicki moga byc wlasne inne
Nicki własne, po co takie same skoro mamy gildie, dzięki niej będziemy rozpoznawalni Wink
Jeszcze raz powtórzę żeby nie było znowu niepotrzebnych pytań. Gramy na Pandorii. Nick każdy może sobie wybrać sam, lecz może być z przedimkiem "Pan".
(04-07-2013, 04:27 AM)beznazwiska Wrote: [ -> ]Jeszcze raz powtórzę żeby nie było znowu niepotrzebnych pytań. Gramy na Pandorii. Nick każdy może sobie wybrać sam, lecz może być z przedimkiem "Pan".

Nie 'Pan' tylko 'Rozbojnik' Smile


OSOBY KTÓRE CHCĄ DOŁĄCZYĆ DO GILDII MUSZĄ NAPISAĆ DO MNIE WIADOMOŚĆ PRV ZE SWOIM NICKIEM.

Mile widziane osoby z pacc, potrzebne na vice-leaderow.


--macio Wink
Mam kase na svoice i kupie vt 2.1.4 / ip i port podam na guild boardzie
Ja zaproponuje swoj świat - Obsidia.
Dominująca gildia to brazole (Busted) sami botterzy.
Akurat założyłem postać do pk i powoli wbijam lvl (ED).

Jeśli zdecydujecie się na obsidie moge rzucić na start plate setami itp.
wszyscy gramy na pandori Smile
Ludzie czytajcie co jest napisane powyżej, świat już wybraliśmy... PANDORIA
Ale ogar ekipa, zamiast zrobić głosowanie ze wszystkimi światami, tak aby zobaczyć gdzie najwięcej osób by grało to wybraliście 5 światów i już gracie ^^ Głosowanie 5godzin trwało, większość jeszcze tego tematu nawet nie widziała. Ogarnia ktoś jakieś eq chociaż??
Nie pasuje to nie graj, nasza sprawa jaki świat wybraliśmy, skoro taka "ogar ekipa" to po ch*j pytasz czy damy Ci eq?. Ktoś będzie chciał to dołączy proste.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7