BBot - The best bot of the world

Full Version: Wspólna gra
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
czekam na współną fotke bo 23 osoby w 2 dni uzbierałeś to fenomen !
jest ktos teraz online kto ma eq na roku? napiszcie jak cos do "Bartek Rozbojnik

@edit
ok juz z rooka wyszedlem, mozna inva?
Blaid Aern, proszę o inva
profesja : druid
"Zemby Rozbujnik" pójźniej będe pacca kupował. A i proszę o inva xD siemano
ilu was juz jest i jaki serwer?
Panowie, Inva dostaniecie jak się zalogujecie i będziecie grali, nie przyjmujemy 1 lvl który nie logował nawet, o invy pisać do Sio Haii

Jest nas 24 w gildi, Ciągle dochodzą nowe osoby, świat Pandoria.
BEDZIE VENTRILO ? I MAM NADZIEJE ZE TAM OGARNIECI W PVP JESTESCIE ;P
loguje ;]
W kazdym poscie pisze dokladnie, jezeli ktos chce inva niech pisze do mnie tutaj na prv z nickiem albo do online vice leaderow, wiec jak ktos jeszcze raz napisze w temacie "prosze, dajcie inva" to po prostu to oleje Wink
Sercer to Pandoria, w gildii 20+ osob, aktywnych nie wiem ile bo nie mam poki co duzo czasu i gram wieczorami i widze 10+ osob Smile


--macio Wink
(04-08-2013, 04:21 PM)macio_g5 Wrote: [ -> ]W kazdym poscie pisze dokladnie, jezeli ktos chce inva niech pisze do mnie tutaj na prv z nickiem albo do online vice leaderow, wiec jak ktos jeszcze raz napisze w temacie "prosze, dajcie inva" to po prostu to oleje Wink
Sercer to Pandoria, w gildii 20+ osob, aktywnych nie wiem ile bo nie mam poki co duzo czasu i gram wieczorami i widze 10+ osob Smile


--macio Wink
.
Name:Szyderca Rozbojnik
dodajcie mnie
(04-08-2013, 05:01 PM)kubis Wrote: [ -> ]Name:Szyderca Rozbojnik
dodajcie mnie

Pisz na priv do lidera lub vice liderów.
Można się jeszcze dołączyć do teamu? Z chęcią bym zagrał.
Oczywiście że można, tylko wystąpiły małe problemy na Pandorii, niezależne od nas, dlatego była propozycja zmiany świata i padło na Aldorę, także można pisać do:

Kwiatkowsky
Sio Hai
Pan Zlotowlosy
Dragonsit
Mis Lubis
Bartek Zabijaka


--kropek Wink
Proponuje server Danubia Smile szybko tam byśmy sie wyexpili Smile

PS.
Też się pisze na to heeh Big Grin


Nick:
Xaxo Rozbujnik Smile
inva narazie nie chce, jakies vt macie?
UWAGA !!!


Nie gramy już na serverze "PANDORIA", Teraz zapraszamy na server ALDORA, lepszy świat z wizją na przyszłość Wink. W razie czego pisać do Sio Hai (servera już nie zmieniamy). Co do Danubi mam tam 82 rp, gdzie bym nim nie poszedł expić wszystko zajęte przez Brazoli.
Wszystkie nicki podane off, jest możliwość dostania eq na rooku?
A ja pisałem wszystkim żeby się zastanowić dobrze nad światem, to nie bo już wybrany. Po zatym widać że nie do końca ogarniacie, nie ma jednej osoby który by to ogarneła, ale to tylko moja opinia. Powodzenia. Ogólnie miałem zakładać tam postać, ale będziecie ciągle się przenosić, bo ktoś Was będzie huncić, więc to nie ma sensu.
jak widac zostaly same ogary ktore nie placza ze musza zostawic 15 lvl na pandori Smile jakos gramy od 4 dni na aldorze i jest ok nie dlugo 30 lvl kazdy bd mial i nie zapowiada sie na zmiane wiec te noobowskie komenty na temat nei bo zmieniacie servery sa nie potrzebne nie chcesz nie graj a nie odrazu piszesz zbedne posty i tylko wkurwiasz oko pjona



By Kwiatusinky
Dzieci, dzieci, dzieci, najbardziej mnie rozpierdala jak komentujecie, a tak naprawdę gówno wiecie jaka jest sytuacja na danym świecie, dzięki tym przenosinom dowiedzieliśmy się kto jest nie ogarnięty i dla niego 15 lvl to całe jego życie Tibijskie! . Na Aldorze gramy ok. 3 dni, ja osobiście latam już w Focus Cape, Bohy, Demon shield itp. Tu jest z kim się bawić, a nie to co na Pandorii żywej duszy w dp Wink. Nie wiesz jaka sytuacja była na Pandorii to zamknij mordę, i idź dalej pekować swoim 12 lvl. Najwięcej szczekają Ci co najmniej wiedzą. Czy jedna zmiana servera oznacza że będziemy się przenosić stale? hahaha rozbawiło mnie to Big Grin. W gildi było 30 osób z czego grało tylko 10 i miało powyżej 20 lvl, Te osoby poszły bez problemu na Aldore, A noobki które nie ogarniał popłakały się i teraz spamują na forum jacy My źli. Wink


WSZYSTKIE NASTĘPNE KOMENTARZE TYPU NIE OGARY ITP. BĘDĄ PO PROSTU IGNOROWANE. Wink
Pages: 1 2 3 4 5 6 7