Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knight Script
#1
Kazdy skrypt posiada refilera i depositera!

Darashia Rotworm mozna bocic od 8 lvla.

Dragon dara spokojnie mozna bocic 60lvl+

Kaimany na zao tak od 60lvl+

Piraty wymagany lvl okolo 40+ potrzebny scrypt do robienia taska ma makro na drzwi wiec nikt cie nie strapuje.

Wyrmy wymagany poziom okolo 100+

Refilera jak cos sami zmiencie bo nie chce mi sie pisac przy kazdym od ilu refiluje

Gobliny Edron wymagany lvl 8

Nightstalkery lb 60lvl+

Gsy yalahar 60lvl+

mutated raty 60lvl+

Wszystkie skrypty byly testowane przezemnieSmile Bardzo Prosze o rep pkt bo sie troche napracowalem nad ich robieniemSmileWink


Attached Files
.bbot   [Mazur] Darashia Rotwormr.bbot (Size: 8.48 KB / Downloads: 142)
.bbot   [Mazur] Dragons Darashia 100 % AFK.bbot (Size: 9.16 KB / Downloads: 203)
.bbot   [Mazur] Kaimany.bbot (Size: 11.43 KB / Downloads: 78)
.bbot   [Mazur] piraty full afk.bbot (Size: 9.14 KB / Downloads: 101)
.bbot   [Mazur]Gobliny Edron EK.bbot (Size: 9.7 KB / Downloads: 41)
.bbot   [Mazur]Nighty LB.bbot (Size: 8.95 KB / Downloads: 164)
.bbot   [Mazur]Yala gsy 100%.bbot (Size: 9.47 KB / Downloads: 95)
.bbot   [Mazur]Yalahar - Mutated Rats.bbot (Size: 9.91 KB / Downloads: 115)
#2
Dam Ci repa na zachęte byś opisał wszystkie skrypty :*
#3
(11-03-2012, 12:21 PM)Kajtek Wrote: Dam Ci repa na zachęte byś opisał wszystkie skrypty :*

to latwo zobaczyc w cavebocieSmile Pozatym jestem zalatany udostepnilem tylko te co sie dobrze sprawuja
#4
Ile expa wyciaga sie mniejwiecej na wyrmach ? I trzeba tam jakies questy robic zeby sie dostac ? I tak wogole to do ktorego lvla moge meczyc bog raidery na edron tak maksymalnie? ;D
#5
(11-03-2012, 06:57 PM)Vogax Wrote: Ile expa wyciaga sie mniejwiecej na wyrmach ? I trzeba tam jakies questy robic zeby sie dostac ? I tak wogole to do ktorego lvla moge meczyc bog raidery na edron tak maksymalnie? ;D

Skrypt na wyrmy jest zly nie tego dodalem co potrzeba nie sciagac xD ten dobry mi sie zapodzial gdzies xD bogi do 100 nawet;d
#6
Ooo, to fajnie. =D A powiedz mi gdzie jest lepszy exp na bog raiderach na edron (zawsze ten exp jest pusty-ani jednej osoby) czy na nighstalkerach na liberty bay ? =D
#7
(11-04-2012, 06:55 AM)Vogax Wrote: Ooo, to fajnie. =D A powiedz mi gdzie jest lepszy exp na bog raiderach na edron (zawsze ten exp jest pusty-ani jednej osoby) czy na nighstalkerach na liberty bay ? =D

Nighty to bardziej na dropa ale exp tez leci ladnie jak sa wolne;d Dobrze lvl leci na gsach w yala przy okazji bierzesz taska na gsy i mutated baty i potem idziesz zabic the old widowaSmile
#8
Ja bym się nie zgodził z tym co mówisz ponieważ na Bog Raiderach wyciągam ok. 75k/h expa z lekkim waste natomiast na Nighstalkerach na Liberty Bay ok. 85k/h i jest jeszcze mniejsze waste, a jak polecą jakieś boszki czy coś innego to na proficie. A dodam, że gram na takim serverze że i bogi i nighstalki są 24/7 wolne. =D A nie chce mi się robić żadnych misji na yalahar na dostep i na bramy więc wole męczyć expowiska gdzie nie trzeba robić żadnych misji na dostęp. Jedyny quest jaki jeszcze mógłbym się przemeczyć żeby zrobić to quest zeby dostać się na Killer Caimany ale to dopiero na 100 lvlu. ^^
#9
(11-04-2012, 02:20 PM)Vogax Wrote: Ja bym się nie zgodził z tym co mówisz ponieważ na Bog Raiderach wyciągam ok. 75k/h expa z lekkim waste natomiast na Nighstalkerach na Liberty Bay ok. 85k/h i jest jeszcze mniejsze waste, a jak polecą jakieś boszki czy coś innego to na proficie. A dodam, że gram na takim serverze że i bogi i nighstalki są 24/7 wolne. =D A nie chce mi się robić żadnych misji na yalahar na dostep i na bramy więc wole męczyć expowiska gdzie nie trzeba robić żadnych misji na dostęp. Jedyny quest jaki jeszcze mógłbym się przemeczyć żeby zrobić to quest zeby dostać się na Killer Caimany ale to dopiero na 100 lvlu. ^^


Na kaimany mozesz isc smialo 60lvlem ja od 60 latalem tam;d
#10
A ile expa tam sie wyciaga? Smile I jaki profit ? I do jakiego lvla mozna tam expic ? Duzo osob tam przewaznie biega ?
#11
(11-04-2012, 05:35 PM)Vogax Wrote: A ile expa tam sie wyciaga? Smile I jaki profit ? I do jakiego lvla mozna tam expic ? Duzo osob tam przewaznie biega ?

no jak u mnie na servie to w miare zazwyczaj kamykow sporo zbiera do 100 mozesz bocic;d
#12
WEŹ ZNAJDZ NA TE WYRMY PROSZĘ !
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#13
(11-06-2012, 04:33 PM)Allmighty Wrote: WEŹ ZNAJDZ NA TE WYRMY PROSZĘ !

Napisz od ilu refiler ,co ma zbierac. ma biegac na 1 poziomie czy na 1 i 2? jakie czary ma uzywac i z czego ma bic to w wolnej chwili ci zrobieSmile
#14
Fajny skrypty przydaly mi sie
#15
A pytanko mam, gdzie moge lecieć 100 ekiem ze skillami 86/85 i eq: zaoan helmet, yalahar armor, dwarven legs, draken boots, mms, stonecounter axe ? Żeby nie bylo waste dużego i zeby wychodzić najlepiej na zero lub na lekkim plusie. I zeby exp byl fajniutki Smile
#16
(11-07-2012, 12:47 PM)Vogax Wrote: A pytanko mam, gdzie moge lecieć 100 ekiem ze skillami 86/85 i eq: zaoan helmet, yalahar armor, dwarven legs, draken boots, mms, stonecounter axe ? Żeby nie bylo waste dużego i zeby wychodzić najlepiej na zero lub na lekkim plusie. I zeby exp byl fajniutki Smile

Dl darashia moze bycSmile ja mam 115 eka i latam caly czas na nightstalkerachSmile
#17
Hmm, zobaczymy =D To nie lepiej Ci już na wyrmy iść? =) Mialbyś pewno 2x wiecej expa jak na nighstalkerach.
#18
(11-07-2012, 02:26 PM)Vogax Wrote: Hmm, zobaczymy =D To nie lepiej Ci już na wyrmy iść? =) Mialbyś pewno 2x wiecej expa jak na nighstalkerach.

chodzi mi o kase a nie o expa;dSmile
#19
Te Kaimany sa identyczne do moich. doslownie te same wpt.
If i Helped You Click ^
#20
(11-08-2012, 01:14 PM)karconko Wrote: Te Kaimany sa identyczne do moich. doslownie te same wpt.

Nie wiem tego skrypta akurat mi kumpel dawal;d


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)