Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mount sternum -2 -3 for Knight 100% afk
#21
On praktycznie tylko na nockach siedział, tylko czasami w dzien go puszczałem.

Dasz rade, weź 15 potek i rano ujżysz większy lv i 15 potek Big Grin

Jak ma tylko grzybki i wykupiona exure ico to pewnie ze idz.
#22
A mam jeszcze jedno pytanko.
Do ktorego lvla moge tam śmigać i co potem bo nigdy nie bociłem na dłuższą mete ?

I jak moge wiedzieć od którego lvla zacząłeś tam expic i jaki masz aktualnie ? ;P
#23
aktualnie to mam największy 370+ ED i 31 postaci 100+ Smile

Od 10 przewaznie tam jade ;] Ale jak mam dobre skille, jak nie skillalem dawniej to od 17-20
#24
A do którego mogę tam siedzieć tak z twoich doświadczeń ? ;D
#25
Możesz i do 100 jak Cie na pacca nie stać Big Grin
Ale tak 30 to już wolno leci Big Grin
#26
Na pacca mnie stać tylko że szkoda mi troche tych 30 zł na bota ;P Wolałbym już kupic za gp.

Dzisiaj puściłem mojego knighta na nocke tam własnie na mt sternum i musze powiedzieć, że bardzo mało doświadczenia zdobyłem jak na 8h.
Z lvla 26 dobiłem 28 i jakies 30 %.Exp/h nie przekraczał 7k tak więc troche sie zawiodłem ;/
#27
a gdzie ma refillera, carlin czy thais?
#28
Nie ma refillera/

Kacper@
Nazbieraj 50 repow to 2 miechy za free Big Grin
#29
Ale chodzi mi o pacca. Szkoda mi kupować pacca zeby potem na paccu bota puszczać wolałbym sobie samemu pośmigać ;D
Bo na bota to 10 zł moge wydac ;P
#30
Wyskiluj do 100/100 a potem knight od 10 lv to bajka Big Grin
xD
#31
tzn. chodzi mi ogólnie o bankiera, gdzie loota zostawia. Smile
#32
Thais, bo blizej.
#33
A Warr wiesz może od którego na dark cathedral moge bocić afk ?
#34
35 lvl
#35
Właśnie sprawdzam mam 28 lvl k set , bright sword i jakoś wyrabia tylko narazie straciłem z 4 mp a expie z 20 min.Jak jest assassin to mi zabiera najwiecej HP.
#36
Nom, on jest glupi bo staje sie niewidzialny a na facc kina nie ma żadnych czarów obszarowych.
#37
przeciez nie trzeba nawet na niego chodzic, a ma sie 20 k/h + Big Grin Aaaa na -3 -4 to od 60 z dobrymi skillami lajtowo można biegać bez waste Wink
#38
Nom Big Grin Ja akurat na Mount Sternum -4 -5 biegałem od 35lv i na poczatku wychodziłem na lekki + a potem to nawet 3k/h profitu
#39
Warr czy masz moze wpt na mount sternum na nizsze poziomy -3 -4?
#40
Warr, mówileś że zrobisz również skrypt pod palladyna, do teraz go nie ma. Mógłbyś go wykonać? Za skrypcik poleci pewnie dużo reputków Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)