Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czego kurwa bbot mi nie lazi po wpt?
#1
witam robie kurwa 1h wpt ladnie ciesze sie po tej 1h stawiam wkoncu i nagle mi kurwa stoi w jednym miejscu ? ... Juz jestem tym zmeczony kurwa ze stawiam i ciagle trace czas tylko bo mi sie bbot zatnie nagle zrobilem kurwa juz wiele skryptow i na kazdym cos mi bot odpierdala nagle staje i nic nie robi... pomozcie mi dam reputa bo jak nie to tylko bede mial odpowiedz zeby nie kupywac kolejny raz tego bota
#2
Po 1. za dużo przekleństw.
Po 2. samo to, że robisz 1h waypointy i że ci nie działają, nic nam nie mówi i nie wiemy w czym tkwi problem - opisz go bardziej.
Po 3. szantażem nic tu nie zdziałasz ;]
#3
Tak jak napisal kolega wyzej - nam nie zalezy na tym, zebys tego bota kupowal. My na tym nie zarabiamy - tylko i wylacznie tworca.

Przeczytaj uwaznie tutoriale i postepuj zgodnie z nimi. Na poczatku uzywania bota wiekszosc miala mniejsze lub wieksze problemy.
#4
Botuje pare lat i zawsze gdzies znajdowałem problem zacinania sie/lub innych problemow. Musisz jedynie zrozumieć jak dany bot działa. W tym przypadku jest to Bbot. Musisz się z nim obyć Smile i zrozumiec a przede wszystkim "zaprzyjaźnić się".


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)