Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Schodami
#1
Witam! Moj problem polega na tym ze chcialem dzis zrobic sobie pallkiem skrypt na yala necro lecz mam problem poniewaz przy wejsciu na resp (schodki) niechce mi wejsc, gdy robie wpt na te schodki normalnie w cavebocie robia sie wpt lecz niechce na nie wejsc gdy dodaje macro zeby stanal obok nich (czerwona kropka) a potem wszedl staje wogole w innym miejscy (tam gdzie stoje na zdjeciu), to samo jest po zrobieniu kolka wchodzi na schody od prawej ale niechce zejsc na lewo tak jak by te schodki byly sciana i niedalo by sie na nie wejsc, czy ktos jest w stanie pomuc, daje rep+

[Image: necropng_nrqaqqh.png]
#2
Daj fixed na czerwonej kropce, włącz learn i wejdź na schody, a jak nie pomoże to jeszcze zmień wszystkie pointy które zrobiły sie poprzez learn na fixed (ale tylko te przy schodach).
#3
niemam dostempu na pallka teraz, ale napewno do jutra sprawdze i dam znac wrazie jak by ktos jeszcze mial inne propozycje prosze o pisanie, kazda sprawdze i nagrodze jak bd dzialac

@Edit
skrypt bd oficjalnie udostepniony a osoba ktora pomoze bd dodana w opisie jako pomoc przy skrypcie Big Grin
#4
moim zdaniem wystarczy, że dasz przed macro Fixed pointa, a jeśli Ci ten fixed point będzie szwankował i wchodził na te schody zamiast stanąć przed schodami dodaj " delay " na 1sec, lub na dwie Wink
#5
dobra tez to wezme pod uwage Big Grin
#6
A wiec robilem wpt dalem fixed a potem learn wchodzac na te schodki i wszedl ale juz jak wszedl to znow ten sam problem tylko ze z zejsciem, zaczelem kombinowac w pewnym momencie usunelem wpt chcialem od nowa zrobic i kolejnym razem juz jak dalem fixed tak samo jak poprzednio to problem wrocil z wejsciem, robilem jak pisaliscie i tylko raz mu sie udalo wejsc i to niewiem jakim cudem a dostosowalem sie w 100% do instrukcji, reputy polecialy za pomoc, lecz potrzebuje jej dalej :/
#7
A weż odznacz learn stań na czerwonej kropce daj Fixed, a potem wejdź na góre i znowu Fixed. Jak chcesz żeby zszedł to zejdź na dół i zrób wpt fixed.
#8
probowalem tego tez nie idzie, podejzewam ze mega nie dal id tych schodow lub cos takiego i jest problem z zrobieniem wpt
#9
ja na twoim miejscu zrobil bym tak jak masz czerwoną kropke stan na przeciwko jej obok tych drugich schodów i daj tam fixeda nastepnie daj macro aby szedł w prawo > i pozniej ponownie w prawo i w tedy juz jest na schodach i pozniej nastepne > macro żeby z nich zszedł sam tak robilem i to działało (;
#10
sprawdze i dam znac Big Grin
#11
Ma zostać poprawione ale nie w następnej wersji...
KONIEC
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#12
(06-02-2013, 10:30 PM)gogol13 Wrote: Ma zostać poprawione ale nie w następnej wersji...
KONIEC

a wiec to to wina bota? z kad ta informacja czy jest ona pewna? Big Grin
#13
Czyż bym był w moderatorach i mam dostęp do ukrytego forum ?Big Grin
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#14
Super ! bo jak pamietasz moj projekt warlockow to nie moge go wykonac ze wzgledu na te schody :/, i pytanie mam przy okazji czy w strone maga bd cos ulepszane w bocie? :/
#15
w wersji następnej zobaczysz dużą ilość poprawek...
Wystarczy poczekać Mega pracuje nad nimi w tym ze schodami które to ja zgłosiłem bo mam ten sam problem na yalahar ;o

p.s. twoje projektu nie kojarzę
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#16
Projekt na warlocki/infernalisty rozmawialismy o nim na czacie


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)