Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sharowanie bota
#1
Elo!
Takie pytanko, wiem, że nie można oddawać swojego bota komuś innego bo jest za to ban. Ale jeśli mieszkam w akademiku (tutaj jestem duuużo większą ilość czasu) i czasami zjeżdżam do domu np na weekend czy święta, to szkoda żeby boty stały i nic się z nimi nie robiło Big Grin JAk działa ten antyshare bot? Ofc mówię o laptopie, bot nie byłby ściągany na inny komp. Laptopa biorę do domu i na nim odpalam boty. Możliwe jest coś takiego? Czy nie bardzo? Jak wygląda ta licencja na bota?
#2
Pomoze ktos?
#3
Jesli zalogujesz z 3 innych IP na bota to dostajesz bana na konto na 3-6 godzin. Jeśli będzie się to zdarzać kilka razy dostaniesz bana FOREVER.
Please give me reputation if I helped you.
#4
z 3 innych ip? jeśli będę logował z dwóch ip? to nie będzie bana? czy jak to działa? Big Grin
Jakie jest wyjście z takiej sytuacji? Albo jak jest zmienne ip to co wtedy? Smile
Jest też taka opcja, że brat ma w domu wykupionego bbota, jeśli zalguje na swoim kompie na jego konto i on na swoim komputerze tez bedzie siedzial to jest to brane jako dwa różne ip?
#5
Jakoś ja miałem z bratem tak przez dwa miesiące i żadnego delate nie dostałem.
#6
(06-26-2013, 07:34 PM)asusek Wrote: Jakoś ja miałem z bratem tak przez dwa miesiące i żadnego delate nie dostałem.

tzn jak miałeś? jednego bota na dwóch kompach w domu? Czy jakoś inaczej?
#7
Brat po prostu mieszka na innej ulicy.
Jednocześnie używałem z nim bota czyli ja i on Smile
#8
Hmm, czyli tak jakby 2 różne ip były dopuszczalne, dobrze to rozumiem?xD W sumie głupie to, co by było jakbym miał np zmienne ip? ;p
#9
Raczej dwa dostępne online ip nie są dopuszczalne ,ale mi nie usuneli konta nie wiem czemu Smile
Jeżeli masz zmienne ip i logniesz 3x razy dziennie to jak kolega wyżej napisał blokują Ci bbota na dosłownie kilka godzin.
Bynajmniej na 3 h Smile
Jesli pomogłem proszę o reputa :]
#10
No tak, ale jak wejdziesz 3x z róznych IP to ban, 1 IP zostaje zapomniane jak wbijasz na 2 więc jak wbijesz na 1 spowrotem to już banik Smile


(06-26-2013, 08:06 PM)asusek Wrote: Raczej dwa dostępne online ip nie są dopuszczalne ,ale mi nie usuneli konta nie wiem czemu Smile
Jeżeli masz zmienne ip i logniesz 3x razy dziennie to jak kolega wyżej napisał blokują Ci bbota na dosłownie kilka godzin.
Bynajmniej na 3 h Smile
Jesli pomogłem proszę o reputa :]

bynajmniej to nie to samo co przynajmniej, spoko, dojdziesz do tego.
Please give me reputation if I helped you.
#11
Ok, czyli najlepiej mieć 2 konta xD jedno w domu a drugie w akademiku i wtedy na lajcie, tak?Big Grin Daję Wam reputki bo jednak trochę mi rozjaśniliście sytuację Big Grin
#12
Jeśli tylko ty używasz bota to wystarczy jeden.
#13
(06-26-2013, 09:02 PM)kamill Wrote: Jeśli tylko ty używasz bota to wystarczy jeden.

Nie wystarczy, licencja jest na 1 komputer.
Please give me reputation if I helped you.
#14
Ja używam BBota z dwóch ip (ten sam komputer) i nigdy anti-share block mi nie wyskoczył. Myślałem, że tak można...
#15
A przez jaki okres czasu używasz na jednym ip, a jak długo na drugim? U mnie by to było jakies 3-4 tygodnie na jednym ip, a na drugim jakies 2-3 dni Big Grin
#16
ja tam cioram na jednym koncie na dwóch różnych kompach i adresach ip nigdy nie mialem problemów wiec wyluzuj xd
#17
@Ziggy1992 Czasem ip zmieniam kilka razy dziennie (z jednego na drugie i odwrotnie, ale często z włączonym już BBotem), więc w Twoim przypadku nie powinno być problemów.
#18
juz jest ban Big Grin
godzinke pochodziłna drugim ip w domu i wyskoczyłę ten error 800000 anti-share block Smile
Teraz sprawdzam czy będzie chodziło z konta brata, na moim kompie, niby ten sam adres ip tylko inny komp, zoabczymy Smile
#19
(06-27-2013, 03:20 PM)Ziggy1992 Wrote: juz jest ban Big Grin
godzinke pochodziłna drugim ip w domu i wyskoczyłę ten error 800000 anti-share block Smile
Teraz sprawdzam czy będzie chodziło z konta brata, na moim kompie, niby ten sam adres ip tylko inny komp, zoabczymy Smile

LOL xD to jak to jest mozliwe ze ja tak robie non stop xD


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)