Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thais East Rotworms 100% afk dla Druida, Sorca prod.<< robsson1994 >>
#1
Witam mam dzis dla was kolejny skrypt 101% afk testowany

Miejsce: East Thais rotworms, carrion rotworm
Testowane: Tak
Profesja: Zrobione pod Druida/Sorca (ale wystarczy zmienic killer bo ustawilem zeby bil mobki z dystansu)
Healer: Ustawcie według swoich wymagań Smile
Depositer: Nie (nie ma tam nic dobrego co mozna depozytować)
Bank: Tak (gdy ma 20 cap wraca do dp thais i wplaca kase)(również gdy ma mniej niz 10 mana potionów wraca do dp wplaca kase i pobiera odpowiednią ilość kasy aby dokupic (MP do ilość: 20)
W banku trzeba mieć przynajmniej 1k wrazie czego :]
Eq: Ja obecnie biegam z <<Dark Helmet, Spirt Cloak(może być też Plate armor), plate legs, leather boots, dwarven shield>>
Lvl: od 15 spokojnie można puszczać na full afk 101%
Ustawione jest także reconect ( bo miewam czasami kicki ) i dzieki temu postac wlogowuje sie spowrotem po kicku, jeżeli tego nie chcecie odznaczcie po pprostu aby to zrobic wytlumaczę dla nie kumatych Tongue Basic Functions>> Reconect natomiast jezeli chcesz aby postac ci sie zalogowala po kicku to wybierz jedynie numer swojej postaci aby sie zalogował na odpowiednią postać
Zalecane jest mieć przy sb z 2 BP aby miał gdzie kase zbierać

(skrypt robiony tylko i wyłącznie przeze mnie)

POMOGŁEM? DAJ REPUTA NIE BĄDŹ ŻYŁA Big Grin


Attached Files
.bbot   Thais East Rotworms 100% afk dla Druida, Sorca prod. robsson1994.bbot (Size: 8.87 KB / Downloads: 337)


Messages In This Thread
Thais East Rotworms 100% afk dla Druida, Sorca prod.<< robsson1994 >> - by robsson1994 - 12-19-2012, 09:59 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)