Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką wybrać postać ?
#1
Siemka , mam problem , otóż nie wiem jaką wybrać postać pod bota ms czy ed ?
zależy mi na szybkim , samodzielnym expieniu ( hajs sie nie liczy bo na profesjach magicznych mozna zarobic dopiero na 90lvl+) . Grałem ek jednak zrobie go i tak dodatkowo zeby grac nim na facc , a pacc wole zostawic na postac magiczna .
Jesli ktos pomoglby mi wybrac i uzasadnic to bylbym bardzo wdzieczny. Z góry dzięki i piąteczka : )
#2
ms ms ms ma lepsze zywioly vis/flam
#3
Pod expa oczywiscie Sorcerer dlaczego? visy oraz flamy, bo na wiekszym lvlu bd zapewne expic na waterach czy dlach a sorc bardziej sie w nie wbija co daje szybszy exp oraz powoduje szybsze zabicie monstera itp. Big Grin


Pomoglem? plx rep+
#4
a są na ms'a jakieś dobre skrypty czy będzie problem żeby coś ciekawego znaleźć ;d ?
#5
"zależy mi na szybkim , samodzielnym expieniu"

Od razu bym brał RP Smile
#6
ale chodzi mi o "samodzielne" expienie w sensie że nie potrzebuje blokera czy innego shootera ; )
oczywiście wszystko na bocie ;p
#7
Na poczatku problemow nie bd napewno bo sa skrypty na rotwormy, earthy, watery, nighstalkery czy necro ale tak juz na 80-100 zaczyna sie komplikacja botowania maga na bbocie, lecz wydaje mi sie ze zanim dobijesz ten lvl mega juz zajmie sie tym Big Grin
#8
No to jak na bocie to nie na tym Tongue ten bot nadaje się na knajta na wyższym levelu bo ms/ed/rp to cieżko.
Please give me reputation if I helped you.
#9
Kurcze ;d zrobiłem sobie ms'a i ek na jednym koncie i bede gral na zmiane . Narazie wyskilluje na off ek a poexpie ms'a na bocie ( mysle ze da rade i nie bedzie z tym problemu ) a pozniej to juz z gorki ;d
#10
zycie (solo style) ms chcesz sie pobawic z kumplami ed bo sio itp.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)