Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trenowanie mlvla
#1
Siema wie ktoś jak na pvp ćwiczyć bezpiecznie mlvl? najlepiej gdzieś nad wodą np,żeby jak ktoś idzie albo włacza pk to wchodzi do pz np na vega
#2
moze gdzies w carlin
#3
Jak to ustawić ;> dokladniej bo szukam tego player on screen i nima nie widze
#4
Wie ktoś jak ustawić ,że jak widzi playera na ekranie wchodzi 1 sqm do pz
#5
jak stoisz kratke od sqm to zrob macro by poruszał się tak by do niego wszedł Self.moveX

potem w protectorze, pk on screen i wybierz macro ktore zrobiles.
#6
Napisałbyś to dokładniej jak to zrobić bo ja nie ogarniam krok po kroku prosze;d
#7
Jak w protectorze wybrać te macro bo nie ogarniam
#8
Zrobiłem tak i jak wchodzę drugim harem na ekran to nie wchodzi do pz ;<

Jak to zrobić powie wkońcu ktoś dokładniej bo zrobiłem wszystko i nie wchodzi tylko wiadomość sie pojawia ,że gracz jest na ekranie

Jak to zrobić powie wkońcu ktoś dokładniej bo zrobiłem wszystko i nie wchodzi tylko wiadomość sie pojawia ,że gracz jest na ekranie
#9
Zrobiłem dokładnie tak ja powiedziałeś Self.Move[s] czyli ma iśc w dol dałem active zrobiłem w procetrze player on screen i dodałem dałem active wyszłem swoim harem na ekran i stoji dalej ;<
#10
O tak działa Self.MoveS() ale co zrobić tera ,że jak zniknie gracz z ekranu to wychodzi znów przed pz
#11
Nie działa tak biega 1 sqm w gore 1 sqm w dol
#12
Tak samo biega kratka w góre i dół kurde chyba sobie dzisaj na noc nie puszcze na mlvl ;l
#13
na antice wszedzie ktos jest niestety Sad gdzie bym nie poszedl zawsze mnie znajda
#14
kurwa idz na folde zablokuj wejscie parclami i wilkami czy cos i wyjebane... jak nikt nie jest na wyspie to nie padniesz.

Chyba na foldzie tak sie dalo.

p.s.
ide na film bo przez gobliny stracilem az godz... Big Grin
#15
Wie ktoś wkońcu jak ustawić poprawnie player on screen? jak grasz na ekranie 1 sqm do tylu jak nikogo nie ma do przodu ??? prosze pomocy za pomoc repucik -->
#16
Idz pan w chuj... napisalem ci co masz zrobic ale jak sie kurwa robi 20 tematow to co sie dziwic?
#17
zrobiłem tak i chodzi mi w góre i dól ciągle ;<
#18
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=7838

Zrob to co ja piaalem nie to co s moker
#19
Ja coś w tym co powiedziałeś mam zmieniać czy coś bo nie ogarniam jakbym niezrobił to robie cos żle ;< a tak ogółem za to ,że mi pomagasz masz juz reputa
#20
Stajesz kratke przed pz !. Robisz 2 macra:

1 macro:
1000 {N} Creatures.PlayersOnRange(4)<=1 Status.InPZ()==1 Self.MoveN()
jest odpowiedzialne w jakiej odleglości postać może stać ustawione było 4 sqm daj 9 to chyba najwieksza dopuszczalna licza ?
2 macro:
0 {S} Self.MoveS() (ważne by nie było czasu)


potem w protector : kind wybierasz: Attack by player/ player on screen (jak wolisz) i wybierasz macro S.

aktywacja macra i protectora !!
Teraz Juz robisz tak jak jest podane u mnie to dziala... wiecej nie bede na to tracic czasu.
psotek pozdrawia !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)