Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak listy itemów w Lootingu.
#1
Witam.

Otóż jak w tytule, w zakładce looting nie ładuje mi się lista itemów, jak to naprawić?
#2
bo tam ona sie nei laduje, nizej wpisujesz nazwe itemu > kliknij enter > pokaze ci sie item i mozesz wziasc go loot czyli dodac do listy


pomoglem? plx rep+
#3
(06-09-2013, 07:08 AM)buska Wrote: pomoglem? plx rep+

Nastepny gogolek sie robi, eh.
Please give me reputation if I helped you.
#4
(06-09-2013, 08:00 AM)Apausfo Wrote:
(06-09-2013, 07:08 AM)buska Wrote: pomoglem? plx rep+

Nastepny gogolek sie robi, eh.

Ch.j ci do a od gogola 3 ch.j w bok, bo po to sie pomaga by uzyskac repa a za repa licencje. Ukrywalem to ale teraz ci powiem od kad piszesz tu posty i widze cie na kazdym kroku mnie wkur~, zawsze wepchasz wszedzie nosa i udajesz wielkiego filozofa, a tak naprawde w dupie byles i gowno widziales.
#5
fakt pomaga sie by dostac repa Big Grin Ale ludzie powinni byc na tyle uprzejmi by sami go dawali. Dla mnie troszke proszenie o repa to wstyd mimo iz w sygnaturca mam by dawali jesli pomoge ;D
#6
Zobacz Kajtek ze 90% ludzi co sa zwiazani z tym forum maja takie komy nikomu to nie przeszkadza kazdy pisze co uwaza jak pisze tak bd spostrzegany, to jest jego osobista sprawa, ale panu Apausfo to przeszkadza i podpina do tego inne osoby co duzo tu robia, a o jego pomocy i postach nie bd pisac bo dlamnie osobiscie jest to zalosne... Tongue
#7
(06-09-2013, 08:00 AM)Apausfo Wrote:
(06-09-2013, 07:08 AM)buska Wrote: pomoglem? plx rep+

Nastepny gogolek sie robi, eh.
Wiedz że ludzie jednak czytają posty Wink i na pewno nie uzyskasz aprobaty z mojej strony.
(06-09-2013, 08:58 AM)Kajtek Wrote: fakt pomaga sie by dostac repa Big Grin Ale ludzie powinni byc na tyle uprzejmi by sami go dawali. Dla mnie troszke proszenie o repa to wstyd mimo iz w sygnaturca mam by dawali jesli pomoge ;D
No tak, ale 70% ludzi nie da Tobie Repa jak im tego nie przypomnisz to strasznie boli jak się mocno udzielasz...
BBot tani, ale 50 repów za 2 miechy Licencji to jeszcze chyba taniej..
(06-09-2013, 09:01 AM)buska Wrote: Zobacz Kajtek ze 90% ludzi co sa zwiazani z tym forum maja takie komy nikomu to nie przeszkadza kazdy pisze co uwaza jak pisze tak bd spostrzegany, to jest jego osobista sprawa, ale panu Apausfo to przeszkadza i podpina do tego inne osoby co duzo tu robia, a o jego pomocy i postach nie bd pisac bo dlamnie osobiscie jest to zalosne... Tongue

I tu się zgadzam Smile Mega szuka teraz nowych Expertów i Apausfo w moich oczach stracił jeżeli chodzi o to Undecided
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#8
przytocze jeszcze jedno co do tej sprawy nie wiem czy to wazne ale, jak widac/widzicie to Apausfo ciaglem pod kazdego pisze cieta riposte i chce zablysnac co to nie on a tak naprawde nic duzego nie robi, ciagle widze jego posty robiace innym na zlosc i widze ze to nie pierwsza sytuacja moze powinnismy cos zmienic w regulaminie, aby zapobiec nastepnym razem takim napinatorom jakiego w nim dostrzegam, bo moim zdaniem ma to jakis wplyw na tym forum

@Edit
Sory panowie za spam ale jak to zobaczylem to nie bylo opcji zebym tu tego nie pokazal, a mianowicie zobaczcie ze on ma zazle ze repy zdobywamy a sam co robi w swoim temacie, ciagle refreshe i spam zeby dac repa nie no padne zaraz (LINK)
#9
Ok, wklej tu 5 postów w których ROBIE KOMUŚ NA ZŁOŚĆ XD
skomentowałem tylko to, że pisanie co koment 'daj rep plx' jest żalosne jak Kajtek napisał, siema, pozdrawiam przecież Smile

Gogol, twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna, SERIO, przykro mi teraz, HAHAH, synku.
Please give me reputation if I helped you.
#10
Miałem ten sam problem i wynika to z błędnego save jakiego ładujesz.
zauważ gdy włączasz Bota to lista jest pełna, a gdy wczytasz owy save to już będzie pusta.
Nie wiem dlaczego tak się robi. Polecam robienie sobie samemu save'ów zawsze masz pewność co w nim jest, ostatnio się zawiodłem na save;ach z forum i sam sobie robię i dzięki pomocy kolegów s forum jestem zadowolony z bota.

Pozdrawiam
I'm real BaSho
#11
(06-09-2013, 09:15 PM)Apausfo Wrote: Ok, wklej tu 5 postów w których ROBIE KOMUŚ NA ZŁOŚĆ XD
skomentowałem tylko to, że pisanie co koment 'daj rep plx' jest żalosne jak Kajtek napisał, siema, pozdrawiam przecież Smile

Gogol, twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna, SERIO, przykro mi teraz, HAHAH, synku.

Niewiem czy widzisz to ale teraz robisz z siebie za przeproszeniem "glupka", przepros jeszcze za szechtera? nie no zart.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)