Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot a pacc
#1
Witam!
Jest taka sprawa, że mam kilku cashmakerów z tym, że na różnych acc. jednego mam 57 lvl (skille wiadomo jak na bota Wink). Zastanawia mnie czy jak wykupie mu pacc to będzie w stanie zarobić przez 30 dni na kolejny scroll i jeszcze jakiś zysk z tego mieć?
Jak najlepiej robić po 2-3 chary na jednym acc czy każdy bot to inne acc?
Jak Wy macie?
Jak się kształtują zarobki na salamandrach w venore? wszystkie noobki tam siedza - wiadomo, że nie puszczam tam 7 na raz Big Grin tylko po 3-4 i biegają. Można się tam dorobić? Pytam, bo mam je w przedziale lvlowym 20-35 lvl, a to niezbyt dużo Smile jakieś inne zarobkowe miejsca na facc proponujecie dla takich noobkow cashmakerow?
#2
hmm tego 57 nie kupuj pacc tylko kup eq i postaw na corymki a na salamandrach powinieneś mieć 2k na h w goldzie każdym charem
#3
to jakie eq na tym lvlu by bylo dobre? mam zao set, demon shield i sworda od 50 lvla

I prosiłbym o odpowiedzi na inne pytania z 1 postuSmile
#4
Najlepiej kazdy char osobno i 4 na salamandry masz 2k golda/h + creature i 1 na swampy (1 medicine 1,5k u mnie +gold)
Eq masz dobre
Sadze ze dasz rade zarobic na kolejny scroll jak bys bocil czesto. Mutated Humany i go. Ja tam 40 mialem 4k/h na + golda

Pomogłem? Daj reputa
#5
Hmm, corymy od ktorego lvla tak na luzie i jakie rejony? są jakieś skrypty na takiego kinasa?

Ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć w temacie? Smile

Za konkretne odpowiedzi daje reputki Smile
#6
takie skrypciki znajdziesz na forum na ponad 4 miejsca w veno w carlin nie wiem będzie pisać od 60 lvla ja tam expie od 40 i mam dobry zarobek i exp
#7
Ktoś jeszcze może coś powiedzieć? Smile Corymy sprawdzone, fajnie idzie, dzięki Smile
#8
Dodam ja mialem 4x acc konta na kazdym jest po 3 chary i wtedy komp lata non stop a na zadnym koncie nie brakuje stamki
#9
Ziggy, ja Ci proponuje wbić na cashmakerze 70-75 lvl na faccu, a potem zakupić pacca i puścić go na corymy w ph. Mój ziomek (na moim skrypcie na corymy w ph) w 27godzin zarabia 300-400k więc pacc na pewno się zwróci, tylko podbij mu lvl Smile
#10
(06-17-2013, 10:14 AM)devas Wrote: Ziggy, ja Ci proponuje wbić na cashmakerze 70-75 lvl na faccu, a potem zakupić pacca i puścić go na corymy w ph. Mój ziomek (na moim skrypcie na corymy w ph) w 27godzin zarabia 300-400k więc pacc na pewno się zwróci, tylko podbij mu lvl Smile

Zależy od świata, u mnie lata tam tyle ludzi, że coryma możesz nie spotkać przez 10 minut + 70 lvlem się nie możesz równać z tymi 150 ekami co tam latają, więc musi sprawdzić jak to u niego z tymi corymami jest.
Please give me reputation if I helped you.
#11
Dzięki za kolejną radę Wink
Wracając do innego pytania, jak z tymi charami robić po kilka na jednym acc czy każdy char inne acc? Smile
Ten reconnect w bocie jak działa? Jak mam wybrać numer chara to ten w kolejności, który jest w bocie czy na danym acc? (troche zagmatwane xD) ale np. Mam powiedzmy 2 konta konto X i konto Y. na Koncie X mam chara A i chara B, na koncie Y mam chara C i D.
Włączam tibia, odpalam konto X i puszczam chara A , odpalam drugiego bota i puszczam chara D z konta Y. Co mam ustawić w reconnect przy charze A i przy D? JA zawsze ustawiałemw ten sposób, że jeśli najpierw puściłem chara A to w reconnect mu daję 1 a w charze D daję reconnect 2. ale czasami sie zdarza że wchodzi mi nie na tego chara co trzeba Smile
#12
Ja mam kilka kont z kilkoma charami bo wiadomo, stamina cenna jak złoto Smile))) Ten reconnect jest śmieszny i działa jak ma kaprys, chodzi o to, że wybierasz chara od 1 do X czyli licząc postacie na koncie od góry.
Please give me reputation if I helped you.
#13
@up
Dzięki rep poleciał Wink
Macie też taki problem, że jak odpalicie więcej jak 3-4 botki to nie nadąża Wam net/komp? Tnie mi się i wyskakuje "server not responding" Smile Niby nic, bo 4 charami na lajcie idzie, ale czasami bym miał więcej do włączenia Smile Jakieś sposoby na to macie? Jak przyspieszyc albo cos?
Internet mam 40mb więc na pewno by starczył na więcej, komputer też stary nie jest i dość dobry jak na lapka Smile
Kiedy włączam te kilka mc to fps'y mi spadają i nie wiem czy to można jakoś poprawić Wink

Btw. wybaczcie za takie noobowskie pytania, ale w sumie zielony w tym jestem ( zacząłem jakieś 2 tyg temu) Wink
#14
Spróbuj opcji Framemate Limit w bocie, może coś pomoże, ew. pamiętaj, że bocimy tylko na grafice DX9, OpenGL to marnotrawstwo FPS'ów.
Please give me reputation if I helped you.
#15
czemu jak włączam bota to nie pokazuje mi postaci ? :d tylko mc działa
#16
(06-17-2013, 02:18 PM)aurgo Wrote: czemu jak włączam bota to nie pokazuje mi postaci ? :d tylko mc działa

Były już takie tematy, polecam: K L I K
Please give me reputation if I helped you.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)