Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
War&WarMode Need Ppl
#21
Ja nie, ale wiesz juz nie raz byl temat i team, konczylo sie tym ze zamiast ludzie wbic 20-30lvl to juz na 14-15pekowali, cala gildia hunted i koniec gry team sie sypie. Ja proponuje zebrac z 20 osob podzielic sie na 2 teamy, zrobic dwie gildie, kupic 2x vt oddzielnie, i wbic na jakis serv, od 1 lvla walczyc ze soba co daje sadysfakcje w robieniu jakies sneaki, akcje nie dajadz przeciwnikowi zarobic na supple i zrobic lvla na warmod, a jak juz wiekszosc by miala 20-30lvle zrobic warmoda jakiegos.
#22
ja galana/berylia ;]
#23
Ja na beryli, mam znajmych w teamie co wlasnie do nas z galany przysli Big Grin
#24
Mi to obojetne moge sie bic jak i expic wszedzie;d
#25
mi w sumie tez obojetne gdzie ta akcja sie odbedzie, byle by byl jeden warunek, kazdy zaczyna od zera ;p

buska, jak twoj team sie nazywa? : D (nie moge wyslac pm bo jakies bledy mi wyskakuja)
#26
Runnhide a twoj ?
#27
boroki na berylii

btw. moje gg 7670113
#28
ooo fajnie, na gg ci nie napisze poniewaz ja gram w pracy i aktualnie moj laptop (bot maszyna) wyjechal na wczasy na tydzien xD, i wzielem sobie lapka z pol ale jego parametry sa male i aktualnie mam 2x mc i lata powoli nie odpalam gg Big Grin
#29
odpal web gg ^^
#30
dopiszcie mnie też do listy xd
a co do serva to może furora?
#31
(06-19-2013, 07:20 PM)Lolpolski Wrote: dopiszcie mnie też do listy xd
a co do serva to może furora?

Furora syf, kiła i mogiła.
Please give me reputation if I helped you.
#32
Ja proponuje pierw ludzi zebrac, nastepnie kazdy poda gdzie gra i z tego co zostanie sie cos wezmiemy, bedzie sprawiedliwie zagramy tam gdzie nikt nie gra
#33
może antica można od 0 bez skili Big Grin zawsze można popekowac 60 lvli na salamandrach którzy są bez alarmów
#34
Gramy~ dodac cie do list?, ja proponuje:
1. zebrac pierw ludzi
2. ustalic kto gdzie gra
3. z tych servow co zostana (gdzie ludzie nie graja) wybrac 1 i kazdy wystartuje od 0
#35
mozesz dodac Smile będe grać ale bez pacc ale żeby były zasady że np full afka w nocy nie można ubić bo to chamskie jak zbiera się 7 osób żeby ubić afkera
#36
nie martw sie ja tez chyba bez pacc xD, ja to widze ze dopoki ludzie nie wbija 45lvli to bd push war, a jezeli nie podasz niku cashmakera to nie wpadna po ciebie xd, a wlasnie to jest fajne rywalizacja wpadna po kogos odpala skulle no to biegniem po nich Big Grin
#37
Refugia/Olympa/Furora/Libera/Aldora/Calva odpadają więc, no i wasza Danubia czy tam Dolera
Please give me reputation if I helped you.
#38
pierw moze lepiej skupic sie na innych tezach oraz trzeba pierw ludzi zebrac
#39
buska zrob team 45 lvl ms/ed i bijcie redskuli lub jakies 200 lvl Big Grin


taki maly przyklad filmiku zobaczcie co oni zrobili z ziomami Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=vIiT-GrKnIM
#40
hmm pamiętam fajnię się trapowało tera ten sposób nie działa ale słyszałem o new sposobie jak ponad 12 osób trapowało bottera i w jakiś sposób wbili mu rsa Smile system dove miał włączone


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)