Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
War&WarMode Need Ppl
#61
(06-20-2013, 06:25 PM)buska Wrote: o fajnie, ja bylem w dpft i betrayed no wiadomo tez aktualnie siedze na beryli Big Grin

oj w tamtych czasach nie gralem jeszcze na powaznie Tongue wypowiedzcie sie na temat mojego pomyslu bo to denerwujace jest jak taki brazol mysli ze jest nie zniszczalny Smile a z ogarnietymi ludzmi naprawde im mozna dolozyc , co potrafilismy kiedys zrobic gdy nas sie zbieralo po 10-12.
#62
no ale wes po uwage ze to sa brazole, oni jak przegrywaja to kupuja chary i gp
#63
(06-20-2013, 06:33 PM)buska Wrote: no ale wes po uwage ze to sa brazole, oni jak przegrywaja to kupuja chary i gp


My z nimi nie mamy szans wygrac Big Grin ale chodzi mi o to zeby w 10 osob sdkerami pozabijac ich rsy i zeby bali sie odpalic skulle , bo to co oni robia to dramat a na akcji co 3 osoba u nich ma rsa Smile wiec loocik by byl ciekawy napewno Big Grin pozatym mamy patent jak odpalaja fragi ekami to bija w nas grany itp mamy 6 charów na stakach z nickiem jednego z naszych sdkerów , ale nei wbijamy narazie im bsów bo nie mamy jak we 3 zabic i trapnac takiego , wiec czekam i prosze o powazne rozwazenie tej opcji Big Grin
#64
napewno wezmie sie ten serv pod uwage Big Grin
#65
ok w takim razie prosze abyscie sie w miare dali odpowiedz bo nie wiem czy zaczynac skrzykiwac old team zeby bylo nas jak najwiecej Big Grin
#66
mogłbym grać ale bez pacc ;/
#67
(06-20-2013, 06:47 PM)Gramytibia Wrote: mogłbym grać ale bez pacc ;/

mozna i bez Big Grin dogadajcie sie tutaj , ja szczerze zapraszam na arcanie chetnie znow dokopie tym brudasom zeby nie mysleli ze ogarniaja Big Grin
#68
a jakis hajs na star by był to i dziś moge zacząć Smile
#69
poczekajmy az buska z reszta zdecyduja sie , my we 2 nie mozemy tego ogarnac co do hajsu to narazie slabo bo sam mam 50k tam Big Grin nie bocilem nic ale chyba bd musial cos zaczac xd
#70
jak by to byl moj serv berylia, to moglbym dac eq+kase na mainie oraz rooku
#71
(06-20-2013, 07:00 PM)buska Wrote: jak by to byl moj serv berylia, to moglbym dac eq+kase na mainie oraz rooku

buska , przeprowadz jakas ankiete i wkoncu zdecydujmy na jaki server i moim zdaniem lepiej nie robic wm tylko jeden team i zabijac jakies h lvle Big Grin <NADAL PROPONUJE ARCANIE Big Grin>
#72
narazie trzeba ludzi zebrac, bo przeprowadzimy ankieta a dojdzie z 10 typa i nagle wyjdzie ze te 10 nie chce tam isc, spokojnie bez cisnienia Big Grin
#73
(06-20-2013, 07:00 PM)buska Wrote: jak by to byl moj serv berylia, to moglbym dac eq+kase na mainie oraz rooku

oks to czekamy na chetnych nadal Big Grin
#74
ja mysle ze arcania skoro tak latwo o rsa tam Smile
#75
(06-20-2013, 07:15 PM)Gramytibia Wrote: ja mysle ze arcania skoro tak latwo o rsa tam Smile

tam nikomu nie trzeba wbijac sami lataja i to same h lvle Big Grin
#76
własnie o to chodzi takiego 200+ ubic prystamic eq itd
#77
(06-20-2013, 07:21 PM)Gramytibia Wrote: własnie o to chodzi takiego 200+ ubic prystamic eq itd


no my codziennie na akcjach wbijamy komus rsy : D wiec lajtowo xd a mozna spisywac w vips i pacc charami wpadac po typów Big Grin
#78
szkoda że ja nie mam pacc ;/
#79
jestem za bicie brazoli i ich h lvl Big Grin naweet jesli bysmy zaczeli i nie mieli kasy do 45 lvl mozemy zarobic na sd pozniej ujebac na combo 200 lvl zajebac eq sprzedac
i obkupic sie Big GrinDBig Grin: buska dopisz mnie
#80
widzicie , kolejny chetny na bicie brudasków Big Grin Gildia na arcanii nazywa sie Massacre mozecie popatrzec maja swoja akademie do bot makerów : Massacre Subquinze czy jakos tak xd


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)