Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
keylogger w skryptach?
#1
WItajcie

nie dawno dwóch moich ziomków okradziono. każdy korzystał z BBota oraz skryptow z forum oraz strony głównej. czy to możliwe ze w skryptach mogą sie kryc oprogramowania szpiegowskie?

mam jeszcze jedno pytanie. czy można oszukać keyloggera logujac sie do gry za pomocą klawiatury ekranowej.?
#2
nie/nie
Please give me reputation if I helped you.
#3
1 pytanko nie możliwe żeby na forum bbota wprowadzić skrypt z keyem chyba że sciągali z speedy zippy lub czego innego
2 To są brednie co za róznica jaka klawiatura ;d klawiatura to klawiatura nie ma rożnicy czy ekranowa
pomogłem daj reputa Tongue
lol ja to pisałem 1 min powinienem być od cb 1
#4
a gdybym logowal sie metoda kopiuj i wklej? generalnie to chodzi mi o to by uniknac tego samego co spotkało moich kolegów. najlepsze w tym ze haker wyczyscil tylko bank i itemy. postaci logowaly sie w db thais (wszystkie w tym samym miejscu)
#5
człowieku to nie chodzi o to jak wprowadzisz passy bo on czyta twój log z kompa a nie to co piszesz.
Please give me reputation if I helped you.
#6
Hmmm.. To macie jakies sposoby by na bierzaco monitorować czy nie mam jakiegoś syfu?
#7
no ja np kopiuj wklej z notatnika ale to sposob z tibi 7.6-8.6 wtedy zapobiegalo ale jestem przyzwyczajony
jak dla mnie nie sciagac zadnego syfu miec anty wira do tego sciagac skrypty tylko z forum
#8
Ja kiedys myslalem ze kopiuj wklej cos daje ;D sciagnalem vt 2.1.4 jak bylem mlody i glupi i hack Big Grin Jest jedna metoda ze Cie nie okradna chyba nawet działa tibiaflash
#9
sciagnij sobie z oficjalnej strony producenta: Sandboxie Wink
tutaj masz poradnik jak go uzywac:
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=215281
pozdrawiam
#10
Powiem tyle od siebie, że kiedyś znałem osobę która korzystała z programu który pod plik podszywał keyloggera, ale z notatnika o pojemności 1kb robił 1mb pliku. Najważniejsze to pobierać pliki z rozszerzeniem bbot, tylko z załączników, oraz o małej pojemności. Pod żadnym względem nie pobierać ze speedyshare.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)