Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Critical Error w BBocie
#1
Exclamation 
Witam! Nie wiem czy temat juz zostal poruszany, lecz jakos nie natknalem sie na ten watek, podczas poszukiwan.

Problem jest taki, ze gdy postawie bota (skrypt sprawdzony, elegancko chodzi) po jakims czasie wlacza sie nieustajacy alarm i czerwony napis [critical error itd.] i numer pliku tekstowego (.txt), ktorego znajduje pozniej w folderze z botem np. [E20130629123150.txt]. Co to moze byc i jak to naprawic?
Z gory dziekuje za pomoc.

P.S. Dodam jeszcze, ze korzystam z Windowsa 7 Starter
Still Blazin' Cool
#2
MAM TO SAMO , WCZORAJ KUPIŁEM BOTA ! PROSZĘ O POMOC, BO JAK NARAZIE TO TYLKO MARNOWANIE KASY!
#3
Mi też czasami coś podobnego wyskakuje, ale tylko w 1 scrypcie. Ja sobie tak radzę tym ze odpalam najpierw inny scrypt, a pozniej ten.
#4
Moze to kwestia stucked? Ktos podrzuci makro na stucked? Bylbym wdzieczny.
Still Blazin' Cool
#5
Kurde no, nie da się bocić , pochodzi czasem 15min czasem 30min i cały czas critical error. wysłałem to na te bbot errors email ...
#6
Również mam ten problem proszę o jakieś rozwiązanie! Padłem 45 Pallem i 16 Kiną. A to dopiero drugi dzień. U mnie jeszcze nie atakuje wszystkich cyclopow np. i nie atakuje 3-4 które mnie potem zabijają... Pomocy!
#7
dołączam sie do pytania co z tym fantem zrobić ?
bo również mi to wyskakuje
#8
Ja już z tego wyszedłem. Jeśli chcecie grać bez errorów to trzeba ściągnąć tibie 10.01 , mozna z tibia.pl i instalujesz i sciagasz bbota pod 10.01 i wtedy all dobrze działa, bo teraz można grać na 10.01/10.02 na RL. Mi to pomogło.

Jeśli pomogłem daj rep.
#9
Zrobiłem to co napisano wyżej i dalej występuje ten problem . Dodam , że botuje na corymach w port hope , wcześniej botowałem w carlin i przez jakiś czas było okej , potem właśnie zaczęły wychodzić te problemy i na port hope teraz jest to samo . Jeśli ktoś zna konkretne rozwiązanie proszę o odpowiedź , bo na odpowiedź z ' [email protected] ' nie mogę się doczekać od kilku dni : /
#10
Masz jakies macro z "Misc.Standtime()=45 CaveBot.Stop() CaveBot.Start"?
Mi się bbot bugował przez właśnie te macro, więc może jest taki u Ciebie Smile

----------------------------------------------------------------------------------------------------
ENGLISH VERSION:

Do u have a macro : "Misc.Standtime()=45 CaveBot.Stop() CaveBot.Start"
My bbots buging itself by this macro. check it and delete if this macro is in your script.
#11
Mi też się tak robiło, jak wchodziłem w Options, zmiane outfitu itd.
Zrobiem reinstall bota i od 2 dni nie widziałem erroru Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)