Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sorc] Project <3
#1
Bug 
Witam
Przedstawiam wam mój projekt który zacząłem od wczoraj. Boconą postacią jest Sorcer na świecie PVP. Celem mojej podróży jest wyexpienie 35lvl na facc i wbicie 30mlvl, a potem zakup Pacc i dalsze PG. Nie będę zanudzał i puszcze w obieg kilka Screenów.
Ps. Jeśli ktoś bd chciał podrzuce jakieś wpt jak was zainteresują. WPT przerabiam z forum ;]
Mile widziane Reputy ;]
MLVL
[Image: 2d1rapy.jpg]
[Image: 2yl1ydi.jpg]
[Image: 29kq7op.jpg]
[Image: 2wexqad.jpg]
LVL
[Image: 6gbi9h.jpg]


Ps. Później wrzuce reszte aktualnie jest 18lvl więc nieche mi się uploadować zdjęć
#2
Czekam na więcej, na pewno będę obserwował Twoje postępy w grze magiem. Powodzenia w projekcie i zachęcam do częstych update Smile
#3
(09-12-2013, 05:14 PM)Brodaty Wrote: Czekam na więcej, na pewno będę obserwował Twoje postępy w grze magiem. Powodzenia w projekcie i zachęcam do częstych update Smile

Dziękuje za Komentarz =]

Kolejne Lvl


[Image: qri07o.jpg]
[Image: 14lc15.jpg]
[Image: 9kvyhx.jpg]
[Image: npnz3m.jpg]

Około 23 jak bd kończył expa wrzuce reszte fotek i stan postaci ;]
Cya
#4
BUMP
Bez komentów nie ma FOT =[
#5
Niezły projekt. Jednak skłaniałbym się do bicia z miecza/toporu/maczugi, aby oszczędzić manę. Wybociłem tak 3x 50lvle na faccu na Salamandrach/Dwarfach. W sam raz do pk Smile Na 45lvlu kazdy char miał +-40mlvl. Wbijasz 30 i idziesz na dwarfy z fire swordem a soldiery bijesz też z min flama albo po prostu same salamandry, jednak mlvl może być mniejszy.
#6
(09-12-2013, 07:23 PM)kamill Wrote: Niezły projekt. Jednak skłaniałbym się do bicia z miecza/toporu/maczugi, aby oszczędzić manę. Wybociłem tak 3x 50lvle na faccu na Salamandrach/Dwarfach. W sam raz do pk Smile Na 45lvlu kazdy char miał +-40mlvl. Wbijasz 30 i idziesz na dwarfy z fire swordem a soldiery bijesz też z min flama albo po prostu same salamandry, jednak mlvl może być mniejszy.

Bije z serpent sworda ;]

Lvl:
[Image: x2jk92.jpg]
[Image: 30hr8et.jpg]
[Image: 2vn2qkw.jpg]
[Image: 5p28f8.jpg]


Sword Fighting:


[Image: 34ebvbp.jpg]

Shield:

[Image: 2utt98x.jpg]
#7
Dawaj dalej zdjecia opisy !!! Bo bedziesz mial hunta ode mnie na serwie .
#8
Groźba zawsze działa ?Smile Bo mam z 10 kk na sell xD
#9
@Kibol
Nie wiesz gdzie gram :p
Wieczorem cos wrzuce bo osatnio nie mialem czasu
#10
English, please.
#11
Yeah better do project in english because someone can close this topic ;]
#12
it's screenshot so idk why u need here engilsh but it's not my problem ;d
#13
(09-18-2013, 02:54 PM)Kajtek Wrote: it's screenshot so idk why u need here engilsh but it's not my problem ;d

They are talking in another language, when only allowed English, rules.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)