Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 1.4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BBSCRIPT] Free! 100% Script By Kroku
#1
Rainbow 
Witam!
Tutaj będę wstawiał skrypty 100% afk Free! Może z czasem będę się tym zajmował zawodowo, jak narazie robię to z czystej przyjemności.
O to kilka moich skryptów, jeśli będziecie chcieli na inne profesje to piszcie

Chcecie jakiś skrypt napiszcie w komentarz

[Image: r9oo3p.png]



Ankrahmun larwy -1 i -2

LVL:20+
Skills:50+
Exp/h:?
Start: dp ankrahmun
Tested: Yes(2h)
Money/h:?
Tools:Shovel,rope

.bbot   Kroku 100% afk ankrahmun -2 larwy.bbot (Size: 8.94 KB / Downloads: 90)



Vengoth Casttle Hardcore (tested)

LVL:190+
Skills:90/90
Exp/h:300/400k
Start: dp liberty bay
Tested: Yes (Knight 149)
Money/h:?
Tools:Shovel,rope


.bbot   Kroku 100% afk vengoth castle JP.bbot (Size: 23.01 KB / Downloads: 285)


Swamp troll venore/medicine pouch

LVL:8
Skills:20/20
Exp/h:?
Start: bank venore
Tested: yes all times
Money/h: 5 medicine pouch/h
Tools:Shovel,rope

.bbot   Kroku 100% swamp troll 10.37.bbot (Size: 10.76 KB / Downloads: 177)


Salamandra cave venore

LVL:10+
Skills:25/25
Exp/h:?
Start: bank venore
Tested: yes
Money/h:5k
Tools:Shovel,rope


.bbot   Kroku 100% afk salamandra venore.bbot (Size: 9.88 KB / Downloads: 198)

Killer caiman zao

LVL:100+
Skills:85/85+
Exp/h:120k
Start: farmine dp
Tested: yes
Money/h: 10k/h
Tools:Shovel,rope


.bbot   Kroku 100% afk killer caiman.bbot (Size: 11.76 KB / Downloads: 209)
#2
Siemka, ja bym prosił jakiś na money-makera mam 20lv skill 60+ ale lv z czasem podrośnie ;p może też być na 50+ oczywiście profa EK
#3
Masz swampy na cash makera ladny exp i drop medicinow, czasami jak masz farta to Ci wypadnie slug drug i masz 20 cc
#4
Najpierw to trzeba mieć wolne jakieś swampy, na moim serwie sporo typa gra więc lipa, jakiś wolne/rzadko odwiedzane miejscówki by się przydały
#5
dodalem tez salamandry a tak to juz tylko zostaje pacc

Polecam te 2 skrypty i pozniej kupic premium accoount na cashe i wbic skille , pozniej idealny drop na corymach
#6
Witam, może coś dla ek, 100+? skille 95, eq całkiem Big Grin przydałoby się z fajnym exp rate i lootem też niezłym. Btw, gram na Aurorze, wiec ludu pełno ;p
#7
Polecam killer caimany mam gdzies skrypta zaraz poodrzuce
#8
Scripts for ek 200 + ?
#9
vengoth casstle up^^^^

[Image: 2e37le9.png]
#10
ŚWIETNE Skrypty! Vengoth Castle zrobiony fenomenalnie! Brakuje mi tylko, że nie kupuje manasów Tongue [@EDIT Kupuje] . Da się to zrobić do tego gotowego już skryptu?
Oczywiście leci Rep!

@EDIT Kiedy idzie do banku pisze
Hi
Withdraw
3cc z hakiem
i potem hi>withdraw>yes. bez wartości. Co mam zrobić?

Do tego chciałbym, byś zrobił w wolnej chwili skrypt na WASTE STYLE i jak największy EXP. Nie ważna kasa, nie ważne nic. Chcę żeby resp nie był pełny, mało znany najlepiej. Skrypt na 200 EKa.
A do tego, wiesz może, gdzie bocić ED 200? Albo 150 RP? Najlepiej tak jak wyżej. Czy robisz też skrypty dla innych profesji? Do tego potrzebowałbym skrypt na itemki takie jak medicine pouch, ale dla wysokiego LVLa. I czy da się zrobić skrypt na robienie misji ze zjadaniem grzyba w addonie elementalista?

Wielkie dzięki za skrypty i byłbym bardzo wdzięczny jakbyś napisał w wolnej chwili jeden z tych o które Cię poprosiłem Smile !

PS: Nie wiem czy to ważne, ale gram na Shadowcores.
#11
Byko pw,ts,skeyp
#12
cos dla 113 Knight?

FACC!!
#13
Noo wszystko dziala ,,, kupuje potkiTongue moze kasy nie masz

(03-28-2014, 09:30 PM)Muszkamt Wrote: cos dla 113 Knight?

FACC!!


Skille ? jedynie co to dragi albo corymy< na to jest duzo skryptów w innych działach na forum



(03-28-2014, 09:10 PM)byko Wrote: ŚWIETNE Skrypty! Vengoth Castle zrobiony fenomenalnie! Brakuje mi tylko, że nie kupuje manasów Tongue [@EDIT Kupuje] . Da się to zrobić do tego gotowego już skryptu?
Oczywiście leci Rep!

@EDIT Kiedy idzie do banku pisze
Hi
Withdraw
3cc z hakiem
i potem hi>withdraw>yes. bez wartości. Co mam zrobić?

Do tego chciałbym, byś zrobił w wolnej chwili skrypt na WASTE STYLE i jak największy EXP. Nie ważna kasa, nie ważne nic. Chcę żeby resp nie był pełny, mało znany najlepiej. Skrypt na 200 EKa.
A do tego, wiesz może, gdzie bocić ED 200? Albo 150 RP? Najlepiej tak jak wyżej. Czy robisz też skrypty dla innych profesji? Do tego potrzebowałbym skrypt na itemki takie jak medicine pouch, ale dla wysokiego LVLa. I czy da się zrobić skrypt na robienie misji ze zjadaniem grzyba w addonie elementalista?

Wielkie dzięki za skrypty i byłbym bardzo wdzięczny jakbyś napisał w wolnej chwili jeden z tych o które Cię poprosiłem Smile !

PS: Nie wiem czy to ważne, ale gram na Shadowcores.



Pisz pw albo podaj ts,skeypa
#14
(03-28-2014, 07:31 PM)12970734 Wrote: dodalem tez salamandry a tak to juz tylko zostaje pacc

Polecam te 2 skrypty i pozniej kupic premium accoount na cashe i wbic skille , pozniej idealny drop na corymach

ja mam pacca jeszcze jakieś 12dni, zacząłem grać knightem od nowa, dlatego jakiegoś skrypta na casha potrzebuję czy expa ;p
#15
Na bramach powinien pisac hi>pass>sunken

Skrypt jest do dupy. Na huncie nie otwiera drzwi, nie wchodzi w tornada, nie przechodzi przez dzielnice
#16
where refiller killer caiman? cuz my lvl 100 EK dont have done Mortal Kobat
#17
dalbys rade jakiegos skrypta ogarnac 120 ms +?
#18
SIEMASZ Big Grin
potrzebuje skrypta na mojego ms 135 lvl +
full eq , zeby byl dobry expa i kasa
Pozdrawiam :*
#19
Można prosić o Facc skrypty dla Knighta ?
Kopalnie dwarfów tylko soldiery i zwykle
I amazon campa ?
#20
This post should be deleted, wrong language.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)