Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnoszenie gdy mało miejsca w plecaku/capa
#1
Potrzebuje instrukcji jak dodać macro do waypointów które sprawdza czy jest mało miejsca w plecaku oraz capa i przenosi sie do kolejnego labela
#2
Możesz dodać macro 1000 {Check cap} Self.Capacity<X CaveBot.GoLabel(Label) (W Advanced Tools>Macros)

Możesz również dodać Full Check na końcu Hunt do tego trzeba, aby przejść do add>Full Check i piszesz cap<X, jeśli cap jest mniejszy niż X wynika waypoint to masz, inaczej wraca do początku.
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#3
W sumie to poradziłem sobie sam, ale łap REPA Smile

Mam kolejny problem, bot zbiera golda/medicine pouche itd do jednego plecaka, a jak idzie do depositera jest juz w depo to oddaje loota wlacznie z backpackami, co zrobic? Big Grin
#4
Jeśli chcesz, co chcesz wiedzieć, jak do złożenia elementy, które chcesz zdeponować można oznaczyć jako Cavebot Dropable (po wybraniu łupów). Och, to tylko zostawić jakiś backpack w Depot w celu zapewnienia, że nie zabraknie miejsca.

Jeśli nie to, co zostało powiedziane, po prostu daj mi znać.
Waypoints By Me [Here]

BBot functions/Funções do BBot [Here]
#5
Potrzebuje skrypta na:
Jak postać stoi w miejscu 15 sekund to niech pójdzie w lewo a później prawo Big Grin -

EDIT2//
OK.
Poradziłem sobie :]

Jakby ktoś chciał to:
1000 {AntyAfk} Misc.StandTime>28 Self.MoveW Macro.Wait(500) Self.MoveE Macro.Wait(500) Self.MoveE Macro.Wait(500) Self.MoveS
Po odczekaniu 28 sekund bot idzie w lewo,prawo,prawo,doł [takiego czegoś potrzebowałem]
Taki skrypt jakby się waypointy zbugowały ;]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)