Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem
#1
Witam!
Napisałem skrypt który notabene działa, przełącza do danego labela gdy mniej niz 60 capa ale tutaj pojawia się mały problemik... Bot chodzi po expowisku zajebiście, śmiga sprawdza capa... Przykładowo tak: Chodzi po expie nagle brakuje mu expa, powrót do banku,depo ma na poziomie 0 a co jeżeli bot zorientuje się na poziomie -4 że nie ma capa? Będzie chodzić dalej i nigdy nie pójdzie do depo! Jak mam zrobić tak aby gdy zabraknie mu gdziekolwiek CAPA to odnajdzie się w sobie i pójdzie do DEPO...?

Pozdrawiam!
Proszę o szybką pomoc.

PS: Pierwszy raz udało mi się napisać przejrzyście o co mi chodzi :OO.
#2
GDZIE MAM NAPISAC JAK MAM PROBLEM Z BANEM ZA BOTA UZYWAM BOTA NA JEDNYM KOMPIE ALE UZYWAM MC I JADE NA 2 POSTACIACH TO TEZ NEI LEGALNE ? XD W SENSIE ZE NIE MOZNA NA 2 BOTACH ? prosze wiadomosc pw
#3
(08-04-2012, 02:16 PM)Toshek Wrote: Witam!
Napisałem skrypt który notabene działa, przełącza do danego labela gdy mniej niz 60 capa ale tutaj pojawia się mały problemik... Bot chodzi po expowisku zajebiście, śmiga sprawdza capa... Przykładowo tak: Chodzi po expie nagle brakuje mu expa, powrót do banku,depo ma na poziomie 0 a co jeżeli bot zorientuje się na poziomie -4 że nie ma capa? Będzie chodzić dalej i nigdy nie pójdzie do depo! Jak mam zrobić tak aby gdy zabraknie mu gdziekolwiek CAPA to odnajdzie się w sobie i pójdzie do DEPO...?

Pozdrawiam!
Proszę o szybką pomoc.

PS: Pierwszy raz udało mi się napisać przejrzyście o co mi chodzi :OO.



Przyklad: robisz na kazdym poziomie warunki, po czy czym idziesz dp dp z ostatniego poziomu, dajesz tam label depo4. Pozniej gdy wchodzisz na -3 dajesz label depo3 itd. Przy warunku na -4 poziomie dajesz full depo4 else exp4 cap<=60 : )


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)