Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"exana pox" kiedy zatrucie powyżej xxx
#1
Hej, poszukuje od dłuższego czasu macra, jednak bez skutku.
Czy znajtuje sie ktoś w posiadaniu, ew. jest w stanie napisać coś co leczyłoby nas z zatrucia kiedy obrazenia od niego wynoszą xxx?
Gorąco dziekuje za pomoc Smile
#2
Status.Poison()
Self.Say(Exana Pox)

Tu masz ogolnie gdy Cie zatruje to daje Exana Pox. Niestety nie wiem jak zrobic ze jezeli zada z zatruia x dmg to Uzywa. Wydaje mi sie ze tak sie nieda.
#3
(09-02-2012, 11:43 AM)Rapike Wrote: Status.Poison()
Self.Say(Exana Pox)

Tu masz ogolnie gdy Cie zatruje to daje Exana Pox. Niestety nie wiem jak zrobic ze jezeli zada z zatruia x dmg to Uzywa. Wydaje mi sie ze tak sie nieda.

Dzięki, właśnie w tym problem.
#4
(09-02-2012, 01:08 PM)waldorf Wrote: Dzięki, właśnie w tym problem.

Żeby samo leczyło z zatrucia nie trzeba żadnych dodatkowych skryptów.
Wejdź w Healing Tools > Re-User & Cures i na dole masz Cure Poison.
#5
A No mozna i tak, ale on chcial Macro Tongue
#6
(09-02-2012, 01:13 PM)Skip331 Wrote:
(09-02-2012, 01:08 PM)waldorf Wrote: Dzięki, właśnie w tym problem.

Żeby samo leczyło z zatrucia nie trzeba żadnych dodatkowych skryptów.
Wejdź w Healing Tools > Re-User & Cures i na dole masz Cure Poison.

Dzięki wszystkim, ale wiem o co proszę. Zobrazuje troche sytuację, w której to, owe macro by mi się przydalo. Załóżmy, że na expie są gsy, poison spidery bądź inne stworzenia, które mnie zatruwają i są też takie, które zajebiscie mocno zatruwaja jak np. wyverna/scorpion itp. Używając wbudowanej w bota funkcji "Cure Poison" wastuje mane, gdyż co ture, co każde zatrucie postać rzuca czar i spala manę. Robi się tylko niepotrzebne waste, natomiast ja chcę tylko leczyć poważne zatrucia rzędu np 15-19.
#7
Chbya sie tak nieda. Ale popatrze jeszcze. Dam Ci znac jak cos
#8
Postanowiłem sam coś wykombinować i... dzisiaj na kiblu wymyślilem coś takiego:

Code:
1000 {exana pox} Self.Mana()>=30 Status.Poison()==1 Creatures.OnScreen()==1 Misc.HPLose(6)<=-10 Self.Say(exana pox)

mam nadzieje, że komuś się przyda Big Grin
Pozdrawiam.
#9
Dodaje małą poprawke, dzięki której działa wszystko "bardziej" poprawnie, mianowicie nie leczy już zatruć rzędu -x, a konkretne jakie sobie wpiszemy w skrypcie (domyslnie ustawione na 10).

Code:
1000 {exana pox} Self.Mana()>=30 Status.Poison()==1 Creatures.OnScreen()==1 Misc.HPLose(1)<=-10 Self.Say(exana pox)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)