Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-->[Ek/Rp] Life ; )
#81
Ale co od 80 ? Na mutated raty + tigery czy bog raidery ? Big Grin
#82
Raty i Tigery.
#83
A powiedz mi od którego na bog raidery mozna iść ? Tak zeby waste nie bylo ? I jaki exp bym tam mniejwiecej wyciagal ? I czy warto tam expić ? Big Grin
#84
Lepiej raty i tigery lepsze tam zależy od loota(na bogach)
#85
Ale na 80 juz mozna isc na bog raidery w razie co, co nie? I jak by byl kijowy lot, to duze waste by wtedy bylo?

Wlasnie chciałbym też iść na Mutated Raty+Tigery tylko chodzi o to ze nie chce mi sie misji na yalahar robić i odblokowywać bram. Chciałbym odrazu bota na expa postawić i myślałem tez o Nightalkerach na LB, tylko podobno te skrypty na forum które są to nie działają. ; <

I to mój problem, bo nie wiem gdzie expić od 80-85 lvla zeby nie robić zadnych questów itd.
#86
Chcesz, to za 100k Ci zrobię skrypt na te raty/tigery, do ktorych musisz mieć tylko dostęp do yala(nie musisz konczyc 1 misji nawet;p)
#87
Czyli sam dostęp do yalahar wystarczy? Nie trzeba zadnych misji na bramy ani nic ? Poprostu by ten skrypt szedł na około tak ? I 100k na jakim serverze Cie interesuje? Smile
#88
(10-21-2012, 05:42 PM)Vogax Wrote: Czyli sam dostęp do yalahar wystarczy? Nie trzeba zadnych misji na bramy ani nic ? Poprostu by ten skrypt szedł na około tak ? I 100k na jakim serverze Cie interesuje? Smile

AzuraSmile

Będzie szedł przez foreign quarter z rozmową ze strażnikiem bramTongue
#89
I ile expa bym mniejwiecej wyciagal na tym skrypcie który byś mi zrobił? Smile
#90
80-130k/h
pisz gg 39953652
#91
GS TaskSmile
127:

[Image: 25e526d9f1751091.jpg]
#92
Od którego tam latasz ? Big Grin
#93
Od 120 zaczełem na bocie, a ręcznie od 90 i cały czas na +;d
#94
Devas sluchaj ;d robie projekcik co nie ?
Mam narazie 62 ek i szukam skryptow na takie lvle
60-teraz boce na mutated humanach
80-potrzebowal bym skrypt na mutated tigery , masz moze takowy podeslac mi?
i jeszcze potrzebowal bym cos na lvl 100lvl - masz cos fajnego? np arena yala , bog ridersy? xd
daje reputka xd
#95
(10-24-2012, 04:39 PM)oskar1110 Wrote: Devas sluchaj ;d robie projekcik co nie ?
Mam narazie 62 ek i szukam skryptow na takie lvle
60-teraz boce na mutated humanach
80-potrzebowal bym skrypt na mutated tigery , masz moze takowy podeslac mi?
i jeszcze potrzebowal bym cos na lvl 100lvl - masz cos fajnego? np arena yala , bog ridersy? xd
daje reputka xd

Na 80 może Devas załatwić pewny perfect skrypt ale nie wiem czy mi pozwoli powiedzieć o nim i udostępni ci go nawet odpłatnie Big Grin
#96
(10-24-2012, 05:26 PM)Warr Wrote:
(10-24-2012, 04:39 PM)oskar1110 Wrote: Devas sluchaj ;d robie projekcik co nie ?
Mam narazie 62 ek i szukam skryptow na takie lvle
60-teraz boce na mutated humanach
80-potrzebowal bym skrypt na mutated tigery , masz moze takowy podeslac mi?
i jeszcze potrzebowal bym cos na lvl 100lvl - masz cos fajnego? np arena yala , bog ridersy? xd
daje reputka xd

Na 80 może Devas załatwić pewny perfect skrypt ale nie wiem czy mi pozwoli powiedzieć o nim i udostępni ci go nawet odpłatnie Big Grin

W pierwszym poście masz moje darmowe skryptySmile
A te, które chcesz, bym Ci zrobił są płatne;D
Warr, cichutkoBig Grin Niedługo zrobie uptade skryptów darmowych i tych na sprzedaż Wink
#97
ok dieki devas , dasz linka do twoich skryptow? xd
#98
http://forums.bmega.net/showthread.php?tid=6079 ProszeSmile
#99
dzieki ziomeczku :*

one sa 100% afk na pewno? xddd
tak na sto dwadziescia procent? ;D
(10-24-2012, 08:22 PM)oskar1110 Wrote: dzieki ziomeczku :*

one sa 100% afk na pewno? xddd
tak na sto dwadziescia procent? ;D


TakSmile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)