Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-->[Ek/Rp] Life ; )
Postać mam, aktualnie wystawiłem ją na sprzedaż.Big Grin Eq straciłem i jakoś nie chce mi się 132 ek latać z k setem xDD
Mam nową postać.
Straciłem eq grając w KostkeSmile
Pytanie jak wy to robicie ze posiadacie tyle cc w tak krotkim czasie
KURWA BOCIMY BOCIMY I JESZCZE RAZ BOCIMY Big Grin GramyTibia wiesz jak ja zarabiam ? mam 5 cashmakerow zaczynalem od 0 na kazdym accouncie mam eq warte 200k + 200k w banku ;d
no ja mam max 2 cashmakery 44 lv na acc drugi char 30 lv i 2 acc 34 i 1 lvl na rooku puszczam je mam moze 2k-3k golda na h gdy pusto na salamandrach a moim 95 ekiem itak mam ciagle waste bo nic nie lota mam nie farta
lecz zawsze dorabialem do pacc scrolla teraz nie dorobie pewnie noi poza tym scrollem na nic prawie nie zarobie a musze kupic royal draken maila i softy
devas prosba do ciebie zebys wstawial zdjecia z nowego eka Smile
Spoko, na dniach może powstawiam screenyTongue
mam pytanko devas bo u mnie dziwnie goni tigery na arenie zeby dobrze bocilo musze stac przy kompie i gdy widze tigera uciekajacego to musze biec klawiatura za nim bo bbot ledwo go goni masz moze cos co temu zaradzi?
auto chase off w opcjach tibi odznacz i obok eq taki ludzik jest kliknij zeby byl zielony
to że ludzik to wiem ale o tych opcjach nie wiedziałem i poprawie odrazu po new upacie bota
a dokładnie gdzie to auto chase off jest w options i co dalej?
no w options poszukaj
Devas doczekamy się scrennów z new eka?
Bardziej Pallka ;d Narazie nie mam nic ciekawego ;d odrabiam "free items" które zrobiłem ostatnio xd

Może po maturach założe temat ;]
i Będą screeny bo się nie doczekam ich ;D
Myślę, że wieczorem założę nowy temat, gdyż knight z tego tematu dostał hacka. Dziad jeden zbił mu lvl, skille żałosne. ;p
Zrobiłem nowego knighta i ed + rp na offline trainie.
Pomyślimy ;p
Chciałbym zobaczyć ten new temat bo skoro ten tak fajnie wyszedł tylko koniec ;/


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)