Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trap
#1
Witam, mam taki problem z cave botem. Botuję sobie na swampach i czasami ktoś staje na tych 1-kratkowych przejściach. Bot zamiast ruszyć do następnych wpt to stoi i czeka. Jest opcja, żeby bot omijał "zablokowane" wpt i szedł dalej?
#2
Nic? :/ Ciągle mi gościu staje w pewnym miejscu i bocić nie mogę przez to.
#3
Jeżeli chcesz żeby twoja postać przechodziła przez blokującego Ciebie gracza, w tym celu wejdz w zakładkę Cavebot i z prawej strony z "Players" wybierz opcję "Walk Avoid".
Problem powinien zniknąć.
#4
(01-27-2013, 01:17 AM)damoni33 Wrote: Jeżeli chcesz żeby twoja postać przechodziła przez blokującego Ciebie gracza, w tym celu wejdz w zakładkę Cavebot i z prawej strony z "Players" wybierz opcję "Walk Avoid".
Problem powinien zniknąć.

Jak ma przechodzić przez gracza na serverze pvp? ;p
Chodzi mi trochę o coś innego. Mianowicie ktoś zagradza mi dostęp tylko do części moich wpt. I chciałbym żeby bot zamiast stać i czekać aż się dostęp odblokuje, olał te kilka wpt i zaczął chodzić do następnych, niezablokowanych.
Sytuacja wygląda tak:
[Image: trapu.png]

Żółta kratka oznacza np. parcel albo coś blokującego, ten gwiazdkoludek to ofc jakiś player. W takiej sytuacji mój bot stoi i się nie rusza, a mógłby np. iść tam, gdzie pokazują strzałki. I właśne o to mi chodzi, żeby bot nie czekał w miejscu, tylko olał te wpt za ludzikiem i szedł do tych wpt za strzałkami.
#5
Ale to żadnen problem żeby przechodził przez skrzynki, parcele graczy itp. Od graczy to już napisałem a do skrzynek, parceli jest opcja "furnitures" i także wybierasz Walk Avoid.
EDIT:
A próbowałeś czekać chwilę ?
#6
Miałem ustawione walk avoid i nic. Bot stał w miejscu i czekał.
#7
dodaj macro na resetcave Smile pozdro powinno dzialać macro znajdziesz w temacie hungera/
#8
Dzięki, spróbuję, jak tylko uporam się z problemem z chłodzeniem komputera Smile
#9
Kicha, nie działa. Bot się blokuje w jakimś miejscu i stoi, czasami nawet gdy nikt inny nie blokuje. Czyli jeszcze gorzej ;d
#10
i wyskakuje autoblock wiem.... tez to mam i nie wiem jak zaradzic nowe chujowe mostki
#11
Ale to właśnie nie tylko o mostki chodzi. Gdziekolwiek by mi ktoś nie stanął na drodze do dalszych wpt, to bot nie zaczyna chodzić od nowa, do tych dostępnych.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)