Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coryms Venore (Selling to Rafzan)
#41
Czy powie mi ktoś jak usunąć ze skryptu tą zmiane outfitu ?

Nie mam pacc-a , wiec nie mam mounta ani innych out-ów, a char dochodzi mi do npc-a od manasów i odpala się okienko od zmiany outa i nic dalej nie robi.... wtf? Smile


dzieki za pomoc, pozdrawiam
#42
To usun z macro auto mounta, bo bot "ubiera" mounta a Ty go najwyrazniej nie masz, albo kup konia za 500gp.
#43
dzzzzzzięęki wielkie ;D
#44
smigam na tym skrypcie juz ponad miesiac , i zauwazylem ze gdy smiga ok 3h to cavebot stopuje. dlaczego ? ...

ze musze wylaczyc bbota i wlaczyc na nowo
#45
a ja właśnie odpaliłem tego skrytpa i wszystko jest okej... tylko jak idzie juz na corymy (tam koło npc Rafzena) to jak wejdzie po drabinie i jest AUTOBLOCK... i chodzi po sqm koło drabimy i nie idzie dalej... o co chodzi?? pomoże ktoś????


skrypta mam v.1.1

aa i jeszcze jedno co zrobić zeby najt podchodził do corymów a nie one do niego...Huh
#46
Poczekaj , on sam dojdzie sobie tylko chwilkę mu to zajmie powodem tego jest te nowe podłoże też tak mam ale po chwili będzie szedł normalnie , co do 2 pytania to odznacz options>general>auto chase off odznacz to i zaznacz opcje follow i będzie biegał do corymów
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#47
opowie mi ktos na pytanie ?
#48
no dobra tą opcje odznaczyłem juz Wink dzieki za odp, tylko powidpowiedz mi jeszcze gdzie to auto follow zaznaczyć? Może głupie pytania zadaje ale nowy jestem... wiec mozna wybaczyć nie ? Big Grin

pozdro
#49
podpowie mi ktoś co zrobić żeby najt podchodził do corymów?? bo staje i czeka aż one podejdą...
#50
Witam. Więc tak.. skrypt ogólnie jest fajny i dobrze zrobiony tylko jak każdy pod siebie chce go ogarnąc to wiadomo że są zastrzezenia Smile

moje uwagi to :

- koło Rafzena roche sie czai jak idzie i widać ze to bot gra a nie player...
- po 15 minut huncenia wraca do dp i idzie sprzedac loota
- nie wiem gdzie poprawić skrypta żeby podchodził i bił corymy a nie stał jak pall i bił z daleka...

prosze o pomoc Smile
#51
zmien sobie refilera przy ilu capa ma isc i manasach -.- ja na moim 150 kinie musialem pozmieniac i jakos smiga
#52
no dobra to zmienić to nie problem... bo juz sam do tego doszedłem, a powiedz mi jak zrobić zeby podchodził do corymów... bo tylko do guarda podchodzi...
#53
W Killer, Zmień sobie przy każdym mobku distance na 1
#54
strasznie dlugo mu zajmuje u rafzana sprzedawanie i meczy sie strasznie z winda :<
bardzo utrudnia to prace z tym sklryptem ;S


a i u mnie jezdzi ta winda gora dol i tak w kolko :S
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#55
65 kina 75/73 FACC
Mpa, golden legi, bohy, zao helmet, mms i heroic axe da radę tam? Smile
#56
(04-08-2013, 12:38 PM)Apocrize Wrote: 65 kina 75/73 FACC
Mpa, golden legi, bohy, zao helmet, mms i heroic axe da radę tam? Smile

przyłączam sie do pytania Smile
[Image: 0_0_823577059_Wiosna_przyszla_przez_xawery_middle.gif]
#57
Dasz radę , bociłem tam od 50 na zao helmet , mms , zao legi i softy sword jakis od 50 nie pamiętam jaki i dawał rade bez problemu
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#58
Super, to teraz tylko czekać na update Smile
#59
Lift doesn't work after update bbot. Fix it pls!
#60
ktos uzywa na beryli ?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)