Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drop if no cap
#1
Jak zrobić, żeby bot wyrzucał itemy na ziemie, jeśli nie ma capa? Przykładowo zbieram sobie chain armory, zbiera je do bp, ale jak już nie ma cap to dopiero wtedy na ziemię wyrzuca.
#2
Odświeżam i przy okazji drugie pytanie. Co zrobić, żeby postać się wylogowała, gdy określona osoba się zaloguje? Jest gościu, który mnie ciągle zabija jak na afku jestem, chciałbym, żeby bot się wylogowywał, gdy tylko się ten ktoś zaloguje. W protectorze nie widziałem takiej funkcji.
#3
ehh ponawiam obydwa pytania.
#4
2000 {log} Vip.Online(Name) Cavebot.Stop() Macro.Wait(4) Self.Logout()

looknij czy dziala.

a w 1 masz opcje droploot.
#5
Ale opcja droploot od razu wyrzuca, a mi chodzi o to, żeby wyrzucało dopiero jak już nie ma cap, a wcześniej żeby zbierał.

Znalazłem to:
2000 {Drop itens when Low Cap} Misc.ItemCountEx(3578)>=1 Self.Capacity<=50 X:=Self.X Y:=Self.Y Z:=Self.Z Map.Thrown(3031, -1, !X!, !Y!, !Z!)<>1

Ale nie działa. Albo ja to źle montuję albo nie wiem co Big Grin Mam to po prostu wkleić do editora i dać "done"?
#6
2000 {DropItemsIfCap<100} X:=Self.X() Y:=Self.Y() Z:=Self.Z() Self.Capacity()<100 Map.Thrown(1, -1, !X!, !Y!, !Z!) Map.Thrown(2, -1, !X!, !Y!, !Z!) Map.Thrown(3, -1, !X!, !Y!, !Z!) Map.Thrown(4, -1, !X!, !Y!, !Z!) Exit()

100 = cap
1 = ID pierwszego itemu
2 = ID drugiego itemu
3 = ID trzeciego itemu
4 = ID czwartego itemu
Analogicznie dla kolejnych itemow.
#7
Kurcze, niby działa, ale trochę dziwnie. Ustawiłem, żeby wyrzucał poniżej 50 cap. I bot zbiera itemy do tego czasu, ale jak ma poniżej 50 capa, to zaczyna wywalać przedmioty z plecaka. A mi chodzi o to, żeby poniżej określonej ilości capa zamiast zostawiać loota w mobach to żeby wyrzucał na ziemię, ale to co ma w bp, niech zostawia w bp. Ale mimo wszystko dzięki, reput leci ;D
#8
Niestety ustawienie czegos takiego nie jest mozliwe, bo algorytm Looter'a nie sprawdza ile postac ma cap'a.

Mozesz ewentualnie ustawic, zeby wyrzucal tylko 1 item lub pojedynczo w okreslonej kolejnosci.
#9
Ok, dzięki.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)