Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bmega po update to wielkie nieporozumienie
#1
Witam mam nadzieje ze dotrze to do autora tego bota ( o tą nową wersje starsze są dobre) bot sie zacina cały czas jakieś błędy huje muje dzikie węże !! o mc to juz zapomnij 30 min pobiega i bot sie wyłącza.. wszystko było by ok gdyby sie sam nie aktualizował ..
-----------------------------------------------------------
Pomogłem daj rep ++ Smile
daj rep ++ a może kiedyś pomogę Wink
#2
Jestem tego samego zdania mi to samo się po 30 minutach wyłącza to jest paranoja jakaś !!
#3
Popieram założyciela posta !!!! Nie używam tego bota zbyt długo ale przed update było bosko a po szkoda gadać .... Update są dla usprawnienia (tak mi się wydaje) a ten update naprawde zepsół bbota
#4
w ogole sie nie da botowac ;/ co chwile wylacza sie;/
#5
mi działa już 10h ani razu nie zgasł;0
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#6
Do tego jeszcze na jotti mi tu wykrywa jakis syf trojan nie wiem czy we wczesniejszych wesrjach tez byl.
#7
(03-01-2013, 09:20 PM)Fisx Wrote: mi działa już 10h ani razu nie zgasł;0

a uzywasz mc?
#8
(03-01-2013, 09:25 PM)stonek Wrote:
(03-01-2013, 09:20 PM)Fisx Wrote: mi działa już 10h ani razu nie zgasł;0

a uzywasz mc?

Mi latał 8 godzin na 4 mc.
Jednak teraz wyrąbało mi 3 mc i jak odpalam na nich bota to od razu wyłącza się...
#9
Dokładnie ! popieram ! tak wgl bot nie otwiera bp w dobrej kolejności a jak już mu się uda jakimś cudem otworzyć dobrze bp to jakiś cud... ogólnie muszę zamykać bp 3-5 razy aż otworzy dobrze.... Bmega PLEASE UPDATE BOT ;/
#10
dokładnie! z plecakami to prawda.. kiedyś jak w pointach było res bp to sie zatrzymał i otworzył sobie plecaki spokojnie, dobrze. a teraz jak jakiś narwaniec w biegu próbuje otwierać i mu to w ogóle nie wychodzi ..
-----------------------------------------------------------
Pomogłem daj rep ++ Smile
daj rep ++ a może kiedyś pomogę Wink
#11
(03-02-2013, 12:15 AM)mroz3k Wrote:
(03-01-2013, 09:25 PM)stonek Wrote:
(03-01-2013, 09:20 PM)Fisx Wrote: mi działa już 10h ani razu nie zgasł;0

a uzywasz mc?

Mi latał 8 godzin na 4 mc.
Jednak teraz wyrąbało mi 3 mc i jak odpalam na nich bota to od razu wyłącza się...


identycznie mam ;/
#12
tak jade na 6 mc bot wczoraj chodził mi ponad 12h i ani razu nie zgasł ;0
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#13
HAHAHAH tez popieram ... wlaczylem ten sam skrpt ktorego uzywalem w poprzedniej wersji . Zgadniecie co sie stało? Big Grin
Mar 02 2013, 01:28:04 CET Died at Level 39 by a mutated human.

Pozdrawiam Big Grin
#14
włączyłem 5 mcków, po powrocie z silki tylko 1 smigal..
#15
Ja mam odpalone 10 mc , na każdym EK 120-180 + i śmigam od wczoraj od 21 i działa non stop all gitarka nie wiem co z wami ludzie ; )
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#16
U mnie biega ładnie w dzień tylko czyli tak od update z 8h i nic się nie dzieje, jest nie aktualizowałam przez bota tylkoręcznie ściągałam może coś w tym jest? ;P
#17
A mi sie aktualizowało przez klienta , więc nei wiemy o co chodzi , Bmega to naprawi to kwestia paru dni/godzin , nie płaczcie , że tracicie dni bota , bo On ma to w dupie bo to nie jego wina , że są up'daty . A do założyciela tego postu to on tego nie przeczyta bo nie zna polskiego ; )
IF I HELPED YOU REPUT +1 ME PLEASE ! Smile / POMOGŁEM ? NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ REPUTA + 1 Smile

SCRIPT'S BY ALLMIGHTY
#18
Kur.. przez te aktualizacje nie moge w ogole grac od rana bocilem z 4h potem jak probuje wlaczyc go bo sam sie wylaczyl to wlacza sie i wylacza co to jest trace tylko dni zal... aktualizacja zamiast poprawic to pogorszyla.
#19
pomyślcie trochę, ta aktualizacja została wprowadzona po to aby BBot działał na wersji nowej Tibii, są nie doskonałości po tym jak BMega wydał, ale naprawi to jak zawsze, cierpliwości trochę.
#20
Kurwa o co chodzi z tym bbotem !! raz mi otworzy backpack a raz nie i chuj zwastowal mi z 200k na 100k (wliczony sprzedany loot) na dragach yalachar na 75 ed .... przeeee chuj, jakies gowno nowe zrobili i sie pierdoli wszystko


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)