Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coryms Venore (Selling to Rafzan)
#21
(03-10-2013, 08:10 AM)Fisx Wrote: jak zrobiłeś ,że postać nie podchodzi do potworów ;? Big Grin za pomoc reput

W killerze masz opcje "distance". Jak ustawisz na 0, to postać nie podchodzi do potworów i czeka aż one podejdą do niego, distance 1 to odpala autofollow, distance 2+ utrzymuje dystans kratke + Tongue

Testuje skrypta, jeżeli wszystko będzie ok leci repucik Tongue
#22
dz Smile
Join to Ambera.net
[Image: banner.gif]

[Image: ad92074bda9a12f8db5d7f74d67ac5e9.gif]
#23
Your reputation rating has successfully been added for this user.
SCRIPT 100% afk , thanks rly Tongue
#24
Bardzo polecam 100% afk 85k profitu w noc 110ek (dodam ze mam pacc i 2 pary softow, hccoiaz w cala noc uzyl moze 1h 30min). Rep +
#25
Ja mam softy ale nie używam bo na runde odkupuje może 5potków Wink

Thenks for reputation !
#26
Przerobi ktoś na paladyna ; <?
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#27
(03-11-2013, 09:59 AM)Palladynek Wrote: Przerobi ktoś na paladyna ; <?

Ja aktualnie niemam palladyna żeby zrobić ci, a knightem nie sprawdze, nie przetestuje skrypt :/
#28
wstawisz ja przetestuje i napisze co i jak Wink
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#29
Is the bot running through the whole corym cave?

Kind regards Oscar
Please give me reputation if I helped you!

EK Project ~ By Oscar ツ
★Scripts By Oscar★
#30
Its going to all surface (3x)
#31
(03-12-2013, 05:10 PM)buska Wrote: Its going to all surface (3x)

Thank you! I'll test it, giving you 1+ in reputation right now!


Kind regards Oscar
Please give me reputation if I helped you!

EK Project ~ By Oscar ツ
★Scripts By Oscar★
#32
<delete>
#33
Scrypt działa idealnie, zero zastrzeżeń. Ode mnie masz repa. Jeśli kiedyś byś się nudził zrób podobnego scrypta dla ek 100-150 biegającego po samym dole cave. Był bym bardzo wdzięczny ; )
#34
(03-13-2013, 07:30 AM)domix159 Wrote: Scrypt działa idealnie, zero zastrzeżeń. Ode mnie masz repa. Jeśli kiedyś byś się nudził zrób podobnego scrypta dla ek 100-150 biegającego po samym dole cave. Był bym bardzo wdzięczny ; )

100k na beryli za skrypt na zamówienie, to i tak bardzo mało mi się wydaje Big Grin

ps. promocja xD zrobie dwa skrypty za licencje na miesiąc Tongue
#35
Bardzo dobrze działa. Polecam Wink
#36
Znalazlem maly problem ,a mianowicie jak sprzedaje itemy i ktos nam spuści winde na dol i to bot juz nie uzyje spowrotem zeby worcial na pietro i wejdzie tylko sie zacina ale chyba sie z tym nic zroibc nie da.
#37
bocik startuje z dp venore tak ?

jak to jest z tym sprzedawaniem , winda jak jest na górze a postac na dole to "zawoła" sobie winde??

ppozdro i thx za odp Wink
#38
(03-21-2013, 07:12 PM)badboy Wrote: bocik startuje z dp venore tak ?

jak to jest z tym sprzedawaniem , winda jak jest na górze a postac na dole to "zawoła" sobie winde??

ppozdro i thx za odp Wink

Z prawego dp tam gdzie jest bank, co do windy to tak jak jestes na dole a jej niema to ją zawoła Big Grin
#39
no to super, tylko powiedz mi co jest z tą zmianą outfitu? ciągle jak aktywuje bota to sie otwiera okno do zmiany outa i nic nie robi char...
#40
Delikatnie poprawiłem sobie tne skrypcik(1.1) ale i bez tego by śmigał ładnie.
Brawo!
Reput z mojej strony.
Oszczędziłeś mi roboty bo miałem właśnie robić ale to w takim razie srobie sobie tylko na port hope jeszcze <3
Bardzo fajny skrypt.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)