Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coryms Venore (Selling to Rafzan)
#61
Skrypt działa po kilku małych przeróbkach poza tym bez zarzutów ;]

(przeróbki dla kiny bez paca i poniżej 80lvl wersja skrypta 1.1)
#62
moge wylaczyc auto mount i utura poniewaz nie mam pacca ?
#63
ja mam problem mam 57 knighta bez pacc a w opisie jest napisane że używa Utury ;d wiec lipa dla mnie chyba
#64
Ogolnie skrypt dzialal mi full przez pare dni, ale ostatnio coś zaczął padać. Nie mam pojęcia czemu ;/ . Niby leczenie potami ustawiam, alarm w razie czego jak sie skonczą hp poty, ale nic nie dzwoni. I przy screenie z deda w plecaku mam np 50 shp i chuj nie dziala, a wszystko przestawione na shp.[/align]
#65
Uture mozna usunac itp, a co do padania to najlepiej zrobic sobie jakis alarm gdy x potow to dzwoni bo sam osobiscie zabijam ludzi u siebie na beryli tzn, latam sorcem luruje i lecze a takiego 65eka od 4 corymow to idzie szybko zabic a zwastuje 5ihow ?
#66
Chwilowo mam czas i bbota zapraszam do zamawiania skryptow
#67
proszę zrobić dla paladyna lvl 48 włóczniami regenerującą
#68
Można używać skryptu na faccu?
#69
(05-20-2013, 06:05 PM)kamotero Wrote: proszę zrobić dla paladyna lvl 48 włóczniami regenerującą

100k, i zabieram sie do roboty all zrobie ; )

(05-20-2013, 07:20 PM)Critical Approach Wrote: Można używać skryptu na faccu?

Tak bez problemu, wejdz w macro i odznacz zeby bylo wylaczone + jak chcesz mozesz healing zmienic z 60% na 80 jezeli bd uwazal ze malo leczy
#70
(05-20-2013, 10:21 PM)buska Wrote: [quote='kamotero' pid='58275' dateline='1369073143']
proszę zrobić dla paladyna lvl 48 włóczniami regenerującą

100k, i zabieram sie do roboty all zrobie ; )

100k w tym świecie?
#71
100k na all servrach pvp, 110k na prawie all non-pvp
#72
a tak jakim lvlem i skilami zacząc kinem prawie bez skili bo mam 42 lv skile 64/62 i 53 kin 59/50
na 42 lvlu mam dsm zao legi zao helmet mms koshei amulet i shadow sceptre 39 atk a na 53 kinie p seta i serpent sworda
#73
troche za wczesnie zeby tam polatac musisz miec jakis 60lvl, dobre eq, dobre skille
#74
Witam.
Skrypt działa w 90 % procentach..
Gdy już idzie sprzedać itemki to pisze takie coś " 01:25 Step inside the elevator to use it."

Bot stoi i nic nie robi.?
O co chodzi Big Grin?
Reput leci za pomoc Wink
#75
to jest wiadomosc (w tibi) ze klika na winde i jest np ona zablokowana przez graczy, nie koniecznie jest to twoja wina lub bota
#76
Va perfecto Big Grin
#77
(06-10-2013, 11:42 PM)perlaaeri Wrote: Va perfecto Big Grin

Thenks Big Grin
#78
Without selling loot? Can u make it?
#79
Jest taka sprawa, że czasami jak rafzan mu stanie na wyjściu z domku, a bot stoi na środku domku rafzana to może stać i stać Big Grin rafzan sie nie ruszy ani bot.
I czasmai jest tak, że jak winda zjedzie z góry na dół to wtedy bot też stoi bo tak jakby nie umiał przywołać windy na górę.
#80
nie stety raczej z tym sie nic nieda zrobic :/


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)