Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2x Konta Premium
dzieki dzieki za tydzien mysle ze wbije 100 na pvp
Boce boce i nagle dostalem bana i deleta Big Grin wiec moj 1 100 lvl poszedl w pizdu nacieszylem sie z 3 h nim Big Grin 24 dni pacca poszlo w pizdu
Jak czytam niektórych posty, to aż nie mogę uwieżyć jakim jestem farciarzem. ; ) Od 3 lat korzystam z BBota (ani razu nie dostalem delete) i ostatnio zrobilem sobie knighta, wbiłem nim skille 99/98 na BBocie i 120 lvl, zarobiłem mnóstwo kasy i dalej zero bana. Smile Mam taki plan, że zbieram nim ile moge siana, inwestuje w 8 lvl sorca, i zaczynam grać ręcznie sorcem, a knighta niech sobie deletują xDD jak już i tak bede na plusieeeee duuuuzym Big Grin
ja ci powiem ze tez zarobilem na 4 pace Big Grin i eq ogolnie wydaje mi sie ze na non-pvp dostaniesz szybciej bana niz na pvp wkoncu na no-pvp expilem od 50 a na pvp od 0 i teraz mam 93 i dalej nic Big Grin
Mi się wydaje, że to poprostu kwestia farta. Zależy ile sie boci, jakie funkcje ma sie włączone, i gdzie sie expi. Wink
Ale nie ukrywam, że chciałbym być w razie co przygotowany w razie delete i nie wiem czy nie porobić sobie jeszcze cashmakerów i zostawić swojego głównego 117 knighta jako główną postać. Czy zarabiać tym 117 kinem na 8 sorca. Tylko też w sumie szkoda takiego knighta z takimi skillami. I już sam nie wiem co robić.
ja sie nie przejelem wkoncu i tak botowane bylo wszystko i tak szkoda tylko ze juz takiej kasy nie bd robic Big Grin bocilem corymy ph Big Grin
Hm, mysle, że czasem trzeba recznie postacią połazić, ja od roku czasu ani jednego bana nie dostałemBig Grin

btw. R.I.P [*]
do kasacji poszedl 74 main Smile razem z nim pacc ;/
gramy ty to masz pecha Big Grintyle skilowania


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)