Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozbojnicy - czyli gracze połączeni bbotem.
#61
Mam pytanie, na jakim servie gracie i czy podrzucicie coś na początek? Chętnie bym zagrał : )
Przydałby się też TS albo VT do pogadania albo PK Big Grin
Pomogłem? Daj reputa, to nic nie boli a ile szczęścia daje: )
I helped? Give reputations, it's don't hurt and how much happiness gives: )
#62
Poraz setny napisze, serwer: Aldora, jak napiszesz tutaj do kogoś na prv to napewno otrzymasz pomoc, vt mamy 2.1.4 wykupione ;)


--kropek ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#63
spoko wbijaj za 3dni kicked z serva haha
#64
Dziecko, ośmieszasz się Smile, Przeżywasz naszą zmianę serva jak by to było nie wiem, jakie wydarzenie, robisz się już nudny, nikogo nie interesują twoje wypociny a w ręcz bawią Big Grin , podaj swój nick na pandorii to pogadamy, zobaczymy jaki pro ogar z Ciebie był prze te "trzy dni" (co prawda graliśmy tydzień), Na Aldorze gramy parę dni już, wszyscy maja good eq, ok. 30 lvl i nikt nie płacze że zmieniliśmy server, tak jak Ty to robisz od jakiegoś czasu, BA !, nadal ludzie dochodzą do nas. Kozak w necie p*da w świecie tyle mam Ci do powiedzenia cześć. ;*
#65
Za niedługo do was dołączę, bocik już śmiga. : )
#66
Placz jest za darmo, wiec niech placze ;)
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#67
(04-17-2013, 10:41 AM)Addik Wrote: Za niedługo do was dołączę, bocik już śmiga. : )

Zapraszamy, Zapraszamy Big Grin
#68
Dobra widze ze tu lecicie spam niepotrzebny,
Kto ma jaja to dawać z nami grać a pizdy wypierdalać.
Skończyłem flama
#69
Witam koledzy was powiem wam tylko cos jako starcy dobry czlowiek z aldory ktory gral tam 5 lat i ma chary nadal Wink. Jezeli chodzi o pk chary to cienko widze, bo wielu ludzi z CO czy innych gildi ma mnostwo 50+ magow i czesto jak mozecie zalogowac na swoje pk chary oni sami po was pierw wpadaja i oczywiscie zabijaja. Po 2 ciezko tam u hunta nie jest, wystarczy, ze podskoczysz do kogos i sie nie spodobasz mu to 100k w zaleznosci lub wejdziesz lub nie wyjdziesz z expa komus to payment moze byc naprawde wielki. Aldora to nie jest swiat do gry pk czy cos. Tam trzeba miec naprawde dobre i duze znajomosci.
#70
boze jak kazdy twist of fate tani jest... lol payment na tej tibi ahhaha? teraz to juz
#71
[Image: fragg.jpg]
#72
loot?;p
#73
Jeden miał bless, a o drugim szkoda gadać ;d
#74
smiac to mi sie chce z was bo gracie jak parcele
#75
ciekawe porownanie, lecz nie mam pojecia o co chodzi ;/ zacofany jestem za bardzo widocznie :/
#76
(04-18-2013, 04:34 PM)buska Wrote: smiac to mi sie chce z was bo gracie jak parcele

Gościu weź się uspokój, po co tak pierdolisz w kółko w tym temacie? Co chcesz tym osiągnąć?
#77
(04-18-2013, 05:27 PM)Pinio Wrote:
(04-18-2013, 04:34 PM)buska Wrote: smiac to mi sie chce z was bo gracie jak parcele

Gościu weź się uspokój, po co tak pierdolisz w kółko w tym temacie? Co chcesz tym osiągnąć?

sad but true
#78
(04-18-2013, 04:34 PM)buska Wrote: smiac to mi sie chce z was bo gracie jak parcele

Wyjaśni mi to ktoś??
#79
no grasz jak parcel... xd nie rozumiesz tego !!??


ja tez nie xd
#80
Czego tu nie rozumieć? Gramy jak paczki pocztowe..

@Pinio
<3


--kropek Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)