Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EK]Coryms_venore+seller,depositerm+refiller_by_Preze$
#21
od jakiego lvl ten 1 skypt ??
#22
Kurde nie wiem czemu, ale po tym updacie skrypt mi nie działa. Załączam bota, a on stoi w miejscu. Odpalam inny skrypt i biega aż miło.
#23
Now it work great after new update.
#24
Nie wiem dlaczego ale nie wywala pustych flaskow nawet przy zaznaczonym drop empty flasks, wiesz jak to naprawić?
#25
Gdzie zaznaczyc w bocie by dobiegał bo jak zaznaczam w tibi to po chwili sie wyłącza prosze o pomoc
#26
(04-25-2013, 11:09 AM)endym1on Wrote: Nie wiem dlaczego ale nie wywala pustych flaskow nawet przy zaznaczonym drop empty flasks, wiesz jak to naprawić?

tak , zostaw tka jak było i on je bedzie chował do dp.

(04-27-2013, 10:40 AM)dmalpa Wrote: Gdzie zaznaczyc w bocie by dobiegał bo jak zaznaczam w tibi to po chwili sie wyłącza prosze o pomoc

Musisz wejść opitons->general->Auto Chase Off(odznaczyć) + zaznaczyć bieganie za potworem(to zielone koło atack/def).
#27
Mam jeszcze taką małą uwagę. Z tego co widzę, depositer dałeś bezpośrednio przy skrzynce depo. Jak ktoś tam stoi, to bot próbuje na niego bez skutku wejść. Depositera lepiej ustawić kilka kratek od depo, wtedy sam podbiegnie do najbliższego wolnego lockera.
#28
Tak. wiem - tylko ten skrypt jest robiony już bardzo dawno...
#29
jednakowoż myśle że dasz rade i z tym Smile
#30
Pewnie, żaden problem Smile

A tak swoją drogą, wrócił mi temat tego macro. Wcześniej zrobiłem tak, że obyło się bez tego, ale teraz mam niestety sytuację taką, że musiałbym mieć to auto macros enabled. Masz jakąś radę na to? Bo coś pisałeś wcześniej, że jak chcę pomocy, to pw. Ale jak już piszę posta, to nie chciało mi się pw wysyłać ;d
#31
napisz gg to ci napisze jak.
#32
Dzięki za pomoc, wszystko ok, polecam Smile
#33
Także polecam, bardzo dobry skrypt.
#34
Thanks for both
- Matik i see u use almost all of me scripts
#35
Okeey after me exams i will make 1 more spawn of coryms for free.
#36
responisibility
#37
a ja mam z kolei takie pytanko, chodzi mi o pierwszy skrypt
jak ma ile manasów lub ile capa idzie sprzedać itemy i na refill?
#38
jak ma mniej niż 70 manasów i mniej niż 100capa.
#39
2 skrypt zacina sie na Rafazanie i dalej juz nie rusza.
#40
rusza, zostaw go on chwile po stoi i pójdzie(chyba że rafazen jest zablokowany w przyjściu-to nie pójdzie.)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)