Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wykrywa postaci przy wlaczaniu
#1
Witam,
Mój bot po włączeniu nie wykrywa postaci, kiedy jest ona zalogowana w tibii. Wiecie może co zrobić, żeby wszystko było ok. Ściągałem już bota od nowa i nadal nic. Dodam tylko, że dzieje się tak od czasu zaktualizowania nowej tibii. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.
#2
musisz poczekac na nowego bbota kazdy tak ma , zawsze po update tak jest.
#3
No tak. Mogłem sprawdzić zanim posta napisze. Wybaczcie panowie Smile
#4
myślenie nie boli ;/
Pobrałeś?
Wszystko Działa?
Pomogłem?
To nie bądź k.. daj reputa xD

[Image: spyyeed.gif]
#5
Bot już działa ?
#6
no pewnie. nawet ziemniaki obiera.


nie. mega pisal, ze update potrwa dluzej niz zwykle
#7
Kiedy można się spodziewać działania bota ??
#8
nikt nie wie kiedy update będzie.. bmega napisał, że potrwa dłużej niż zwykle.. tak trudno poczekać ?
#9
Chciałem tylko wiedzieć ile mniej więcej za zwyczaj taki trwa, mam bota od wczoraj.
#10
(04-04-2013, 06:36 PM)szeldo123 Wrote: no pewnie. nawet ziemniaki obiera.


nie. mega pisal, ze update potrwa dluzej niz zwykle


Jestes mistrzem z tym tekstem Wink)) Konkretny ;p hahahah Normalnie musze ci dac reputa no musze;p
#11
jacy ludzie sa kurwa pusci, nice
#12
(04-05-2013, 01:10 AM)MegaNo0body Wrote: Well, I was thinking that this update would take 3 - 5 days and fortunately I was wrong, tomorrow I should be releasing the bot version with 9.84 support, and for preview on sunday.

co oznacza, że pomylił się, ponieważ myślał, że update potrwa 3 - 5 dni. jutro bądź dzisiaj(nie wiem dokładnie, posta napisał o 1 rano + czas forum źle ustawiony więc pewnie kilka godzin różnicy) doda bota dla wersji 9.84. a dla preview worlds czyli aurora i aurera doda w sobote.
#13
(04-04-2013, 04:43 PM)adrspo95 Wrote: Witam,
Mój bot po włączeniu nie wykrywa postaci, kiedy jest ona zalogowana w tibii. Wiecie może co zrobić, żeby wszystko było ok. Ściągałem już bota od nowa i nadal nic. Dodam tylko, że dzieje się tak od czasu zaktualizowania nowej tibii. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.

Z tego co mi wiadomo to nie ma jeszcze bbot'a na najnowszą tibię.... Wniosek? Po update Tibii, bot pod starszą wersję nie ma prawa działać.

Pozdro


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)