Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemka :)
#1
Jakimi charami bocicie :> ?
Lewymi czy prawdziwymi ? Tongue
Nie boicie się o bana ? ;P

Pytam się tak żeby sprawdzić jaka jest większość ludzi która boci charami normalnymi a nie lewymi Tongue
#2
kazdy boci tym co ma, wiekszosc tutaj ma 50 lvlki, a najglosniej szczekaja...
#3
ja mam 75 ek ^^ szczerze powiem że boje się o niego jak bym dostał bana, ale trudno się mówi hehe Smile
Dodam do tego że jak boce to siedze przy pc Smile i zozmawiam z ludzmi Big Grin
Więc raczej jest nikła szansa na bana :>
#4
niektorym pokasowali 200+ lvl i co oni maja powiedziec. zawsze jest szansa na bana, boty sa wykrywalne
#5
Wiem że boty są wykrywalne :d to zależy od szcześcia
#6
ja od dlugiego czasu boce mam wiele charow main 123 narazie
#7
101Elite Knight, 118Knight, 184Master Sorcerer, 65Royal Paladin

Aktualnie botuje tylko knightami bo ten bot nie nadaje sie pod maga.
#8
7 charow 100 +kina(od 0 na bbot) x1 170 ek x1 150 ek. 3x 50+lvl kina(od 0 na bbot) :p
#9
43 najt 41 najt 27 drut 22 rooker :-[ (4 rozne konta)
full bot ale nie zostawiam na nocki czy cos. chce sie dorobic na pierwszego pacca ale narazie cienko idzie noob jestem.
ps nie mam main chara xd
#10
Gram od 0 uzywam bota 17-18 dzien po 13 dniach uzbieralem na paczka 3 cashmajkery + main konto gdzie jest teraz pacc narazie 8 lvl skiluja ;]
#11
Ja kinem boce sobie na corymach 70 lvl aktualnie i na roku niestety 47 bo 70 lvl usuneli Sad .
UP: Na czym w dwa tyg zarobiłeś na pacc? Lvl i ile czasu średnio bociłeś i iloma charami, przyda mi się Wink
#12
Jaki masz profit na corymach ?
#13
salamandry bocilem cala stamina i wylaczalem 2 chary na raz na tym samym respie i potem 1 i tak na zmiane i po 13 dniach pacc spr sobie moj temat w screenshotach


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)