Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie dzial map click
#1
jak w temacie nie dziala mapclick i odklikuje potworki wiecie moze ocb albo jak poprawic? mialem chwile dobrze a zresetowalem tibie i to samo

dodam tibia previev bbot wersja 11.0
#2
Options>General>Odznacz Auto Chase Off i daj follow w grze lub War Tools>Basic War>Zaznacz Lock Target. Będzie trzymał target a o mapclick to nie wiem bo nie mam v11
[center]MY EK-RP , Pomogłem? Daj Reputa. [/center]

[center][Image: 96856136516772769148.gif][/center]
#3
tu wyglada tak jakby esc spamowal caly czas i odklikiwal all, tak samo na mounta wejsc nie moge. Chyba ze ctl przytrzymam i z crtl klikne mount inaczej nie dziala
#4
(04-16-2013, 12:50 PM)Uchol1991 Wrote: tu wyglada tak jakby esc spamowal caly czas i odklikiwal all, tak samo na mounta wejsc nie moge. Chyba ze ctl przytrzymam i z crtl klikne mount inaczej nie dziala

Identycznie mam ale np. za to nie mogę wogóle otworzyć bp po przez ctrl i klik na niego ;s

ale coś w tym jest chyba spamuje ESC tak jak mówisz :]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#5
wiem jak naprawic.

Po Kazdym Wlaczeniu bota idz na byle jakie mobki, usaw zeby je atakowal ja ustawilem Sandcrawler dist +2 i avoid waveszaznaczylem, Dodatkowo Attacker , Allow attack players i Avoid KS. w ten sposob dziala mi mapclick nie odklikuje potworkow moge normalnie na mounta wejsc i w ogole.
Jak Pomoglem daj reputa
#6
nic nie skumałem ale dzięki xD
nie dam reputa bo nie pomogłeś :d
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#7
za kazdym razem jak wlaczysz tibie i bbota musisz ustawic w opcji "Killer" jakiegokolwiek potworka tak jak ja ustawilem Sandcrawler / Distance +2 / Avoid Waves.
Oraz zaznaczylem 3 zakladki u gory w lewym rogu
#8
ale jak wczytuje skrypt to już mam wtedy ustawionego i to nie jednego potworka ;d więc co zawsze ręcznie trzeba to zmieniać ?;d
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#9
(04-16-2013, 01:29 PM)gogol13 Wrote: ale jak wczytuje skrypt to już mam wtedy ustawionego i to nie jednego potworka ;d więc co zawsze ręcznie trzeba to zmieniać ?;d

tego nie wiem
nie wiem jak jest po wczytaniu skryptow nie sprawdzalem.
Sprawdzilem na sucho odrazu po wlaczeniu bota a pozneij juz dalej wszystko ladnie smiga


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)