Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot 10
#1
Sprawszilem tego bota w ciagu 12h gry i nie zawiesza sie przynajmniej mi i wszystko w miare sprawnie dziala tak ze polecam Smile Nie wiem tylko jak z wchodzeniem po drainkach bo tego nie sprawdzalem.

Daj reputa jak pomogłem choc troche nie sep sie Tongue----------------------------------\/
#2
widocznie problem jest ze skryptami, jednym działa drugim nie.
nie rozumiem dlaczego ludzi puszczają wersje beta zostawiając ją bez opieki i potem pretensje ze ich postać dead
#3
ja na razie testowalem na low lvl i ladnie smigało. dzis lookne na wyzszych lvl :/
#4
Czy bbot 10.0 crashuje Wam na starych skryptach, czy na nowo zrobionych też?

@edit
Jaki macie system napiszcie też.


--kropek Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#5
robienie nowych skryptow do nowych wersji jest idiotyczne xD

ja na starych jade i na razie nic nie crashuje. wylogowalo mi raz chara po 6-7 h ale nie wiem czemu bo nie bylo mnie w domu. Teraz testuje bbota na 140+ ek
#6
Zgadzam sie z poprzednikiem Smile robienie nowego skrypta jest glupim pomysłem bo i tak i tak w takim samym formacie sie go zapisuje więc nie wdze powodu zeby go robic.

Daj reputa nie sep sie --------------------------------------------------------------------------------------------------\/ Smile
#7
po 4-5 h jeden z trzech charow sie zatrzymał :/ pozostaje bocenie na noob charach.
#8
na moim wlasnym skrypcie mialem problemy takze wina jest w bocie bo na 9.0 nie mialem ani jednego problemu. wersja 9.0 byla najlepsza.
#9
bot dalej sie crashuje niestety mi sie tnie co jakies 30 max do godziny ... pod ta wersje nie moga wypuscic normalnej wersji bez bugów i fixow ?
#10
(04-14-2013, 05:44 PM)Goszki87 Wrote: Daj reputa nie sep sie --------------------------------------------------------------------------------------------------\/ Smile

Za co Ty chcesz te reputy? ;o Piszesz zwykłe posty, nawet żadnych porad nie dajesz, a zawsze reputa byś chciał.

Btw.
Nie bądź żyła, daj reputa.
#11
Przeciez za danie reputa nie placiszTongue a pomagaszSmile


Daj reputa nie sep sie --------------------------------------------------------------------------------------------------\/ Smile
#12
mi tez sie bot zatrzymuje na niektorych charach kiedy kolejny sie zatrzmie kwestia czasu a skrypty sa 100% pewne bo sam je robie i uzywam Smile
#13
Mi Się zacina jak odpalam skrypta ;/ wiadomo kiedy będzie normalna wersja i kiedy normalnie będzie działać ?
#14
czemu wersja 10 nie dziala ?? poprostu nie wyswietla postaci
#15
ja juz 8h biegam na bocie 10 i wszystko dzial nic nie tnie. Wszystko funkcjonuje tak jak trzeba
#16
gdy odpalam bota zamiast nicku postaci pisze unsupported version
#17
a tibie masz odpowiednia wersje? ;o
#18
@kojot
jaką masz wersje tibi 9.86 czy preview ?
jaką masz wersje bbota ? 10.0 ?
#19
wersja tibi 9.92 a ta wersja 10 jest pod inną sorka za nie ogar ale 2 lata nie grałem
#20
ja mam bbot 10 i gram pod normalnego client i niestety bot się wiesza.. czasami nie chodzi a czasami się blokuje i dupa trzeba od nowa odpalać...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)