Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MASSBAN 25.04
#21
a nie lepiej teraz zebrać informacje gdzie expiły te postacie/konta yyy co było poustawiane i dojść do wniosków ???
u mnie żadna z postaci nie została zbanowana :>
wszystkie 100+ zostały normalnie i latały do wczoraj na corymach przez 20h ;P

a pro po to expiłem 6 kontami w jednym czasie i na mc no wiadomo Tongue

krótko mówiąc nigdy nie miałem zbanowanego konta przez bbota, a kiedyś za to jak wprowadzali mass bany to miałem bana za nic , dlatego zacząłem bocić Tongue
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#22
This account has been banished from Tibia because of repeated lesser rule violations or a single very severe rule violation. The account will be deleted.



CHUJOWY BOT
#23
a wg ktoś z was miał PACC ? czy coś opiszcie postacie i gdzie expiliście :S jakie światy itd
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#24
nie ma znaczenia gdzie sie expi. expilem 57 knightem na tombie thais -3 i 90 knightem -4. pierwszy przetrwał, drugi delate
#25
to dziwne że nie którzy mają po 7/10 postaci delete bo ja mam 7/7 kont nie zbanowanych :S i tak od 2010 roku :S
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#26
GRATULACJE BMEGA ZAJEBISTY BOT Smile WIECEJ GO NIE KUPIĘ BĘDĘ ODRADZAŁ KUPNA TEGO BOTA I PODEJRZEWAM ,ŻE INNI TEŻ (70EK,150EK,162EK,204EK,110RP ORAZ 294ED POSZŁY SIĘ JEBAĆ Smile ) A TY BMEGA TEŻ IDZ W PIZDU ZE SWOIM BOTEM
#27
i pewnie ten 70ek 150 ek 162 ek 204ek 110 ep i 294 ed bylo na jednym koncie !xd
#28
TEN 70,162,110 TO 1 KONTO ,A 150,204 ORAZ 294 TO 2 KONTO
#29
Nie wiem jak to jest ale przenioslem sie na bbota jakis tydzien temu i (k 25,k 32, k 40, k 55, rp 60 i ek 110) nie dostaly a jeszcze wczoraj bocilem, balem sie troche bo zaczalem zbijac stamine do okolo 18-20, wczesniej z 2 tyg na redzie i tez nic, wiec nie wiem.
#30
to gratulowac tylko Inteligencji.
#31
a mnie zbanowali 13 master druduida ide sie pociąć

jest ryzyko jest zabawa Wink
#32
p.s.

zaloz sobie konto na forum ibota i napisz,ze dostales deleta. Na 99% twoj temat zostanie skasowany. Dlatego ich "wykrywalnosc" jest zerowa.
#33
This account has been banished from Tibia because of repeated lesser rule violations or a single very severe rule violation. The account will be deleted.

44 knight poleciał został 82 / 49 / 30 i 31 ;d
#34
30 rooker czysto
46 najt czysto
nowy knight skille 70/70 + druid 28 czysto
54 najt z całą kasą (200k) delete

chyba mi się odechciało grać ;( a jeszcze 1.5 miesiaca konta bbota, jak ktos chce odkupić pisać !
wiem dużo nie straciłem. Ale nie jestem wstanie bocić nawet te 10/h dziennie ... max 4-6h dziennie boce więc ta strata troche boli
#35
108 knight czysto
51 knight czysto
43 knight czysto
64 knight czysto

trzeba bylo grac recznie kazdy wie ze jak sie boci to jest ryzyko delete a teraz placz zal..
#36
Nie rozumiem roszczeń niektórych ludzi.

"bociłem i dostałem bana za bota jaki ten świat nie sprawiedliwy" "Spalic wgle tego Meganobodiego na stosie specjalnie zrobił tak bota żebym dostał bana"
"ibot nie wykrywalny tam nikt nie dostaje bana" (taaa jasne..) "bbot to gówno zapłaciłem 12 zł i straciłem kase na to gówno bo przecież dostałem bana za bocenie"

Jesteście żałośni
#37
(04-25-2013, 11:18 AM)Shejker Wrote: This account has been banished from Tibia because of repeated lesser rule violations or a single very severe rule violation. The account will be deleted.
Jebane gówno. Ponoć niewykrywalne - niedość, że bot działał jak gówno to jeszcze przy 1 massbanie poleciałem.

GZ BRO =*
#38
80 ek z over 1kk na koncie here
#39
A ja tam boce cały czas moich 2 kaszmejkerow jeden 38 drugi 40, boce okolo 1.5 tygodnia i nic ; D
#40
(04-25-2013, 03:11 PM)werwa123 Wrote: A ja tam boce cały czas moich 2 kaszmejkerow jeden 38 drugi 40, boce okolo 1.5 tygodnia i nic ; D

to warjat jestes serio.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)