Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MASSBAN 25.04
#41
84 ek i 70 Ms Zbanowaaany jest ryzyko jest zabawa
#42
Ja używam od ponad miesiąca na kilku charach, 0 delete ;D
#43
no i znowu mi zbanowali medicine collectora...
#44
Ja pierdole świetnie jebie się 161ek 107rp 88 ed na 1acc a na drugim 20ek z 28 dni pacca DELETED !!!!!!!!!!!!!!! Berylia Bye bye bye Tibia [*]
#45
Celesta Corymy Venore 1char , Salamandry 12 charów na zmiane, po 3 jak stamina zielona x.x
#46
A u mnie czysto. 0/4, najniższy lvl 81 Smile
#47
0/6 acc ban Tongue ma sie farta ;D
#48
97 EK, 30 Knight, 18 Mag - zbanowanych? 0/3 Smile


--kropek Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#49
6 kont klar! Big Grin
#50
Niewyrywalny jest, ale jak ktos pisze i nieodpisujesz to dostajesz vota za bota.
Jak niewpiszesz kodu na rules tibia to delete leci.
A jak wpiszesz to typ ktory cie votowal dostaje bana niewiem na ile jest 1 ale 2 jest na tydzien Big Grin
#51
cooo ty cpiesz ?Sad
#52
ahhahahahahhahahahah kwas ze chuj
#53
(04-25-2013, 04:47 PM)kamil25 Wrote: Niewyrywalny jest, ale jak ktos pisze i nieodpisujesz to dostajesz vota za bota.
Jak niewpiszesz kodu na rules tibia to delete leci.
A jak wpiszesz to typ ktory cie votowal dostaje bana niewiem na ile jest 1 ale 2 jest na tydzien Big Grin

To chyba Ci się ots z realem pomylił.
A i rules tibia to zasady a nie jakiś system z kodami ^^
#54
Przestańcie kurwa płakać jak małe dzieci. Zawsze jest ryzyko wyłapania bana, nawet jak był TUGBOT,ELF,NEO czy inne badziewia to też ktoś dostawał bana. Czemu wy polaczki tacy jesteście. Po co bocicie jak boicie się że wyłapiecie bana.

Więc pamiętajcie: "Ten szampana nie pije, kto ryzyka nie smakuje"
#55
0/16 kont a boce tak że prawie ciągle red staminka.
#56
1/4 kont banned :<.

Pochwalcie się jaki patent rozkminiliście na zredukowanie do minimum strat Big Grin? Bo przez GameMaster w Protectorze to wyje na SS-ie także i nie wiem czy działa ta opcja, bo przecież chyba już nie ma takiej funkcji jak Game Master w ogóle w grze, jo Big Grin?
#57
1 char 1 konto ?? max 2 chary i po problemie.


a pierdolenie,ze trzeba bocic max 10 h dziennie to.... daruje sobie wszelkich komentarzy.
#58
(04-25-2013, 05:52 PM)Kajtek Wrote: 1 char 1 konto ?? max 2 chary i po problemie.


a pierdolenie,ze trzeba bocic max 10 h dziennie to.... daruje sobie wszelkich komentarzy.

To było konto z jednym charem na koncie Tongue.
#59
To od czego moze to zalezec ze niektorzy maja bana a inni nie? (w moim przypadku bot od 10:00 leci do teraz) i nie mialem. Moja teoria ze nie sprawdzaja wszystkich tylko wybieraja losowo np 3/4 graczy.
#60
0/3. Jednak sytuacja mnie zaniepokoiła, bo kilku znajomych dostało bana. Używam BBota tylko do leczenia, jednak boję się o bana. Przykładowo jeśli bot użyje exury to gdy nacisnę shift+strzałka w górę to czaru tam nie ma. Czyżby BBot miał takie samo leczenie jak bardzo wykrywalna Tibia Auto? Dobrym rozwiązaniem byłoby leczenie takie, jak w RedBocie (już go nie aktualizują). W Redbocie (nie mylić z płatnym RedBot PRO) leczenie według mnie było niewykrywalne. Działało na takiej zasadzie, że przykaładowo wybierałeś hota F5, na którym miałeś exurę i ustawiałeś, od ilu % HP ma go wcisnąć i ile many pobiera. Bot symulował wciśnięcie F5, przez co leczenie było moim zdaniem niewykrywalne. Fajnie by było, gdyby było takie coś w BBocie.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)