Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bbot na fali
#1
Siemanko wszystkim,
Miałem ponad półroczną przerwę w graniu w tibie i ostatnio postanowiłem zrobić wielki come back, rzecz jasna nie obejdzie się bez bota. Tutaj pojawie się moje pytanie, czy owy Bbot jest dobrym botem? Czy ma w miare szybki czas reakcji? Czy nie zacina się lub nie buguje, co najważniejsze, czy można bocić nim 100% afk przez dłuższy czas załóżmy 5-15h?
Może jest ktoś tutaj z użytkowników elfa, tibia bot ng, neo bota, ibota, red bota i potrafi te dwa boty zestawić?
Czekam na odpowiedź i z góry dzięki.
Btw. Czy bot jest wykrywalny?
Pozdrawiam
#2
Cześć,
Tak, bbot jest dosyć porządnym botem, jeśli chodzi o mnie jestem z niego zadowolony.
Bugi? Występują tylko czasami przy zmianach, ponieważ nie da się od razu wszystko na raz ogarnąć, był tylko jeden dłuższy problem kiedy bugował ale w większości wszystko jest sprawnie naprawiane. Tak można nim bocić 100%, jest wiele dobrych skryptów na forum, które nie bugują i mają to coś w sobie : D
Używałem kiedyś długi czas elfbota, ale na realu raczej mało czasu, więc raczej nie będę sie wypowiadał na ten temat.
A co do wykrywalności to każdy bot jest wykrywalny, zależy czy robisz to wszystko z głowa, ja akurat bocę od załozenia tutaj swojego konta, był juz jeden wielki massban i mnie to nie złapało akurat,
SIEMKA
#3
Nie moge napisać prawy bo dostane bana ale poszukaj jeszcze alternatywy.
Please give me reputation if I helped you.
#4
Ja ci powiem jezeli zaczynasz grac magiem to raczej zapomnij na wiekszym lvl o nim bo ja mam 190msa i nim sobie nie poboce, ale jak dla knighta ten bot jest wystarczajaco dobry i biega mi full afk Big Grin
#5
Czyli da rade załózmy 90 ek da rade na cultach yalahar? Tongue Na ibocie dawał rade.
#6
To nie zależy od bota czy dasz rade raczej tylko od chara/skilli, jak tam dawał to i tutaj da.
Please give me reputation if I helped you.
#7
To raczej nie wiesz co mówisz, jest różnica w botach i to duża. Jak bot jest chujowy to sie buguje, opóźnia i takie tam rzeczy przez co taki najcik może paść, a tego bym nie chciał, jak bot jest dobry, to nie ma problemu.
#8
No to mamy problem chyba.
Please give me reputation if I helped you.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)