Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka Propozycji.
#1
Witam nie znalazłem niestety odpowiedniego dzialu gdzie moglbym napisac kilka propozycji do bbota lub odnosnie forum wiec pisze tutaj:

Albowiem, jestem tu juz pare miesiecy i niestety zaczyna bolec mnie brak rozwoju forum pod uzytkownikow, mianowicie na forum zaczyna panowac wszechobecny bałagan.Mam kilka propozycji zwiazanych z forum ktore mogłyby ułatwic zycie zwyklym ludziom jak i przyciagnac ich do uzywania bbota, a wiec do sedna:

-dodanie kilku moderatorow odpowiedzialnych za poszczegolne dzialy,zauwazylem ostatnio przyrost moderatorow ale sa oni globalni wiec moga byc wszedzie i nigdzie.

-dodanie regulaminu forum, zasady odswiezania tematow, liczba warnow do bana jak i powody do warnowania kiedy i za co.

-moim zdaniem brakuje kilku działow gdzie ludzie mogliby sobie swobodnie porozmawiac,zapoznac sie nie rozmawiac tylko o tibii, ale na rozne tematy nie zwiazane z nia, bo niby jest offtopic ale panuja tam raczej reklamowe boty i ludzie nawet tam nie zagladaja,Takie działy mogly by przyciagnac potecjalnych uzytkownikow

-Brakuje porzadku w poszczegolnych dzialach,przed wczoraj spotkalem sie gdzie uzytkownik forum sprzedawal licencje bbota na 50 dni bodajze w dziale skryptow, temat jest do dzisiaj.

Brakuje regulaminów poszczegolnych podforum, jak pisac temat jak oznaczac itd.

Gdy wejdzie "Kowalski" i ma grzebac 30 minut za skryptem a jemu potrzebny jest na juz, to zdenerwuje sie i pojdzie szukac gdzie indziej, albo zacznie zakladac tematy jeden po drugim by mu ktos wkoncu go dal.A jak wiemy forum rowniez przyciaga ludzi.

Zdaje sobie rowniez sprawe z tego ze nic nie dzieje sie odrazu, ale jesli zaczac by pracowac malymi kroczkami, to za miesiac przynioslo by niebywale efekty.


Pozdrawiam Czorsen
Yours
Czorsen
#2
Offtopic jest, nic nie zrobisz, że nikt tam nie zagląda, reszte propozycji przedstaw Mega na mailu a nie nam, bo co my możemy :]
Please give me reputation if I helped you.
#3
Nikt tam nie zaglada z tego wzgledu ze ostatnio jak tam wszedlem to nie bylo nic oprocz spamu reklam botow Smile oczywiscie przedstawie rowniez na maila.
Yours
Czorsen
#4
(05-31-2013, 08:46 AM)czorsen Wrote: Witam nie znalazłem niestety odpowiedniego dzialu gdzie moglbym napisac kilka propozycji do bbota lub odnosnie forum wiec pisze tutaj:

Albowiem, jestem tu juz pare miesiecy i niestety zaczyna bolec mnie brak rozwoju forum pod uzytkownikow, mianowicie na forum zaczyna panowac wszechobecny bałagan.Mam kilka propozycji zwiazanych z forum ktore mogłyby ułatwic zycie zwyklym ludziom jak i przyciagnac ich do uzywania bbota, a wiec do sedna:

-dodanie kilku moderatorow odpowiedzialnych za poszczegolne dzialy,zauwazylem ostatnio przyrost moderatorow ale sa oni globalni wiec moga byc wszedzie i nigdzie.

-dodanie regulaminu forum, zasady odswiezania tematow, liczba warnow do bana jak i powody do warnowania kiedy i za co.

-moim zdaniem brakuje kilku działow gdzie ludzie mogliby sobie swobodnie porozmawiac,zapoznac sie nie rozmawiac tylko o tibii, ale na rozne tematy nie zwiazane z nia, bo niby jest offtopic ale panuja tam raczej reklamowe boty i ludzie nawet tam nie zagladaja,Takie działy mogly by przyciagnac potecjalnych uzytkownikow

-Brakuje porzadku w poszczegolnych dzialach,przed wczoraj spotkalem sie gdzie uzytkownik forum sprzedawal licencje bbota na 50 dni bodajze w dziale skryptow, temat jest do dzisiaj.

Brakuje regulaminów poszczegolnych podforum, jak pisac temat jak oznaczac itd.

Gdy wejdzie "Kowalski" i ma grzebac 30 minut za skryptem a jemu potrzebny jest na juz, to zdenerwuje sie i pojdzie szukac gdzie indziej, albo zacznie zakladac tematy jeden po drugim by mu ktos wkoncu go dal.A jak wiemy forum rowniez przyciaga ludzi.

Zdaje sobie rowniez sprawe z tego ze nic nie dzieje sie odrazu, ale jesli zaczac by pracowac malymi kroczkami, to za miesiac przynioslo by niebywale efekty.


Pozdrawiam Czorsen

moderatorzy są... ale tylko są bo nie mają żadnych możliwości .. nie mogę warnować, przenosić, przyklejać, ani nic robić oprócz tego że ładnie wyglądam i coś tam mogę zaprezentować...

Mega już ma niby w planach, z tego co widziałem na forum moderatorów.
Żeby moderatorzy mieli jakąś funkcję ... ale nie tylko ładnie wyglądali xD

co do pomysłów to tylko Mega może coś zrobić a moderatorzy są zwykłymi użytkownikami...
Jedynie jest parę adminów którzy i tak nie zamykają starych tematów Smile
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#5
no właśnie o to chodzi,postaram sie napisac emaila do mega dzisiaj wieczorkiem Smile
Yours
Czorsen
#6
ja już do niego z tym pisałem .. za to dodał automatyczne zamykanie tematów po nie odpowiadaniu przez 30 dni...
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)