Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3.86 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólna gra
#61
Jak ktoś chce eq na roku pisać PW do mnie Smile
#62
(04-06-2013, 04:27 PM)Pealiz Wrote:
(04-06-2013, 01:19 PM)mateks99 Wrote: nie ma problemu. proponuje saphira. jest to fajny serwer dominuje jedna gildia. napewno przestraszyli by sie Smile) jakby wpadalo po 10,20 pkerow
H
HAHAHAHAHA przestraszyliby sie ? Oni juz dawno wygrali wojne i maja tyle kasy ze jak ktos wbije na tego serva to na spokojnie przeniosa chary i sie was pozbeda Smile zabijecie neutrala jakiegos macie pograne taka jest cala saphira Wink nie polecam tego gowna sam tam mam 120 ms'a i wiem co i jak




tak a kto ich wygonil z xereny ? doomsday, brazole, ci sami co na galanie, ci sami co utworzyli gildie dominando na saphirze,

kto wejdzie na xerene, hunted, kto wbije na respa hunted, kto zadaje sie z hunconym, hunted, oto cala xerena, zapraszam na nia, wole grac z brazolami i bic polaczkow, bo ci uciekli na saphire
#63
Wszystko byle nie Aldora. Wystarczy mi już konkurencji ;p
#64
Już postanowione, gramy na Pandorii Smile
#65
gramy na pandori
#66
Gramy na Pandorii ? Podajcie nicki,jak zwastuje staminke na askarze to zrobie sdkera;P
#67
name: Upizgany

i dopiero zaczynam zabawe z tym botem wiec pomoc mile widziana Wink
#68
Proponuje askare. Jezeli beda to konkretne osoby moge rzucic nawet po 20k na start .

zrobcie liste kto gra jakis ventrilo i mozna cos ogarniac.
#69
(04-06-2013, 09:53 PM)dawoan Wrote: Proponuje askare. Jezeli beda to konkretne osoby moge rzucic nawet po 20k na start .

zrobcie liste kto gra jakis ventrilo i mozna cos ogarniac.


My już ogarniamy sie na Pandorii, pisane kilkukrotnie.
#70
to nie robicie takich samych nickow typu pan xx?
#71
nie nicki moga byc wlasne inne
#72
Nicki własne, po co takie same skoro mamy gildie, dzięki niej będziemy rozpoznawalni Wink
#73
Jeszcze raz powtórzę żeby nie było znowu niepotrzebnych pytań. Gramy na Pandorii. Nick każdy może sobie wybrać sam, lecz może być z przedimkiem "Pan".
#74
(04-07-2013, 04:27 AM)beznazwiska Wrote: Jeszcze raz powtórzę żeby nie było znowu niepotrzebnych pytań. Gramy na Pandorii. Nick każdy może sobie wybrać sam, lecz może być z przedimkiem "Pan".

Nie 'Pan' tylko 'Rozbojnik' Smile


OSOBY KTÓRE CHCĄ DOŁĄCZYĆ DO GILDII MUSZĄ NAPISAĆ DO MNIE WIADOMOŚĆ PRV ZE SWOIM NICKIEM.

Mile widziane osoby z pacc, potrzebne na vice-leaderow.


--macio Wink
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
Give Reputation to this user
If I helped You
#75
Mam kase na svoice i kupie vt 2.1.4 / ip i port podam na guild boardzie
#76
Ja zaproponuje swoj świat - Obsidia.
Dominująca gildia to brazole (Busted) sami botterzy.
Akurat założyłem postać do pk i powoli wbijam lvl (ED).

Jeśli zdecydujecie się na obsidie moge rzucić na start plate setami itp.
#77
wszyscy gramy na pandori Smile
#78
Ludzie czytajcie co jest napisane powyżej, świat już wybraliśmy... PANDORIA
#79
Ale ogar ekipa, zamiast zrobić głosowanie ze wszystkimi światami, tak aby zobaczyć gdzie najwięcej osób by grało to wybraliście 5 światów i już gracie ^^ Głosowanie 5godzin trwało, większość jeszcze tego tematu nawet nie widziała. Ogarnia ktoś jakieś eq chociaż??
#80
Nie pasuje to nie graj, nasza sprawa jaki świat wybraliśmy, skoro taka "ogar ekipa" to po ch*j pytasz czy damy Ci eq?. Ktoś będzie chciał to dołączy proste.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)