BBot - The best bot of the world

Full Version: Wspólna gra
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Witam! :)

Wpadłem na pomysł, a raczej jego reaktywację, tyle że tylko w wersji polskiej, chodzi o połączenie kilku(nastu/dziesięciu) chętnych osób i utworzenie postaci na jednym serwerze, do pk, bocenia, wspólnych huntów, może to być grupa ludzi tylko bocąca, lub grająca ręcznie (impossible :D). Można również utworzyć mały pk team 45+ lvle i po prostu się bawić grupowo.
Wiele osób pewnie stwierdzi że to bez sensu, że nie chce im się grać od nowa, zakładać nowego konta/postaci, jednak jakby znalazł się ktoś chętny, niech się tu podpisze i może coś zaproponuje.

WYBÓR PROFESJI
Profesje


INFO DOTYCZĄCE ŚWIATA ITD.
Świat: Pandoria
Gildia: Rozbojnicy
Nick: (...) Rozbojnik lub bez

--macio ;)
ja i tak gram w sumie od 0 Smile wiec czemu nie mozna sprobowac Wink
Signed.

Jak by zebrac minimalnie 10osob, z czego zrobic team kazdy 50maga to fajnie by sie pekowalo od czasu do czasu...
Ja jeszcze jedna mc moge postawic Tongue
nie ma problemu. proponuje saphira. jest to fajny serwer dominuje jedna gildia. napewno przestraszyli by sie Smile) jakby wpadalo po 10,20 pkerow
jak juz chcecie grac od nowa to ten kto proponuje server niech da kazdemu po 5k na start, albo niech kupi po plate secie, jakiejs broni i pare potow na start. ewentualnie na aurorze, tam jest 2x wiec nie bedzie problemu
Ja bym zaprosil na galane jest duzo brazoli do zabicia. Dalbym kase na start. A jest bardzo duzy problem z brazolami.
proponuje by zalozyciel zrobil liste a potem wybrac server ;]
(04-06-2013, 01:24 PM)szeldo123 Wrote: [ -> ]jak juz chcecie grac od nowa to ten kto proponuje server niech da kazdemu po 5k na start, albo niech kupi po plate secie, jakiejs broni i pare potow na start. ewentualnie na aurorze, tam jest 2x wiec nie bedzie problemu

hejtujesz innych jak sobie nie radzą z obsługą a sam bezmyślne odpowiedzi dajesz.
po primo po wyjściu z rooka wystarcza na plate set+ serpenta
po drugie na x2 nieda się wejść o ludzkich godzinach bez pacca bo kolejki są !
Ja Mogę dołaczyć ponieważ i tak mam troche dużo czasu więc prosze o jakiś kontakt żeby ktoś pozostawił Smile
co ja poradze ze ludzie nie rozumieja co sie do nich pisze? kazdy by chcial wszystko jak na tacy podane, moze jeszcze za nich zrobic? nikt mi nie placi za to ze komus odpowiadam, robie to z dobrego serca, a tobie jeszcze nie pasuje? na ten temat nie wiesz nawet 50% tego co ja wiem.

po primo nie zawsze, bo jak manualnie przechodze rooka tlukac spidery, poison spidery i bugi to nigdy nie wychodze z 1k...
po secondo na aurorze czyli "x2" da rade wejsc Wink
po terzo jak ci cos nie pasuje, albo jestes niedoinformowany to sie nie odzywaj

(04-05-2013, 02:20 PM)seppuku Wrote: [ -> ]43 najt 41 najt 27 drut 22 rooker :-[ (4 rozne konta)
full bot ale nie zostawiam na nocki czy cos. chce sie dorobic na pierwszego pacca ale narazie cienko idzie noob jestem.
ps nie mam main chara xd

wlasnie o tym kiedys pisalem, 50 lvl a najglosniej szczeka Wink
Ja moge tez czemu by nie
Ja bym jednak wolał żebyście się tu nie hejtowali nawzajem, bo nie po to chcę tworzyć wspólną gildię, aby powstawały w niej konflikty.
Jeśli chodzi o pomoc na mainie materialną, to mogę ją tylko zaoferować na Aldorze, jakiś standardowy plate set, spike shield, ratana itd. + 2-3k na start.

Jeśli chodzi o nicki, możemy zrobić jakieś przedrostki, albo nazwy które będą nas łączyły, możemy po prostu założyć name np. Pan Macio i gildie Panowie (jacyś tam).
To jest tylko moja mała sugestia, dodawajcie swoje sugestie co do świata, name i name gildii, czy to będzie gildia pvp czy rpg, w każdym poście wyrażajcie swoją opinię, lub popierajcie inną, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Moją propozycję kieruję ze względu na swój świat, ponieważ mogę zaoferować małą pomoc materialną na mainie:

Świat: Aldora
Name: Pan (...)
Gildia: Panowie


--macio Wink
Ja bym był za, Proponuję Elysie lub Danubie Wink
Proponuję serwer Kyra !
jak już coś będzie wiadomo to piszę się na to Tongue
sluchajcie, z tego co obserwuje od kilku dni, a mianowicie liczebnosc ludzi na serverach pvp europe to pandoria wychodzi najlepiej tzn jest namniej osob rano i wieczorem wiec respy nie beda oblezone, szansa na jakie-takie wybicie sie bedzie na pewno, co do przedrostka to proponuje Rozbojnik lub Rumcajs
(04-06-2013, 04:10 PM)hadzianowskibot Wrote: [ -> ]Ja bym był za, Proponuję Elysie lub Danubie Wink

Jeśli chodzi o Elysię, mam tam 87 palka oraz 58 sorca, także kasę na tym świecie mógłbym również załatwić, tylko bym musiał uzbierać trochę Smile


(04-06-2013, 04:20 PM)szeldo123 Wrote: [ -> ]sluchajcie, z tego co obserwuje od kilku dni, a mianowicie liczebnosc ludzi na serverach pvp europe to pandoria wychodzi najlepiej tzn jest namniej osob rano i wieczorem wiec respy nie beda oblezone, szansa na jakie-takie wybicie sie bedzie na pewno, co do przedrostka to proponuje Rozbojnik lub Rumcajs

W takim razie Pandoria jest idealnym serwerem na start według mnie, dodaję Pandorię i jednocześnie oddaję swój głos na nią Smile!


--macio Wink
(04-06-2013, 01:19 PM)mateks99 Wrote: [ -> ]nie ma problemu. proponuje saphira. jest to fajny serwer dominuje jedna gildia. napewno przestraszyli by sie Smile) jakby wpadalo po 10,20 pkerow
H
HAHAHAHAHA przestraszyliby sie ? Oni juz dawno wygrali wojne i maja tyle kasy ze jak ktos wbije na tego serva to na spokojnie przeniosa chary i sie was pozbeda Smile zabijecie neutrala jakiegos macie pograne taka jest cala saphira Wink nie polecam tego gowna sam tam mam 120 ms'a i wiem co i jak
Nazwa gildi: Freestyle,
Nick: Pany...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7