Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
War&WarMode Need Ppl
#1
Hello all Bbot-users! Big Grin
[Image: TerrorSquadLogo-1-1.jpg]

Polish version:
Co wy na to żeby zebrać z tego forum około 15-20 ludzi podzielić sie na dwa teamy, ustalić zasady i zrobić warmoda nawet na 20lvlach dla fun ? Big Grin
Wszystko oczywiście do ustalenia, dawać propozycje.
English version:
What do you say to gather on this board about 15-20 people divided into two teams, establish rules and do make warmod even 20lvl's for fun?
Everything is to be determined, to give suggestions.

Aktualne ustalenia, regulamin / Current arrangements, rules:

1. Gramy na Arcani / We play Arcania
2. Robimy 45lvle do walki / Making 45lvl to fight
3. Gildia nazywa sie Terror Squad / Guild name its Terror Squad
4. Po inva pisac do lidera gildi / For invite msg to leader guild

List of Ppl/Lista Ludzi:
1. Buska
2. didov16
3. Piwo
4. Apausfo
5. Technik
6. Lolpolski
7. Gramytibia
8. drewindwalker
9. [email protected]
10. [email protected]
11.
12.
#2
Count me in Big Grin
#3
(06-18-2013, 03:09 PM)didov16 Wrote: Count me in Big Grin
Good!, i add u to list Big Grin
#4
powiem tak, wchodze w to Big Grin, tylko na jakim serwerze?
#5
Spoko fajnie, ja proponuje berylie, czego? mam tam duzo charow i moge pomuc na start, dac na rooku kazdemu mace oraz 200gp a na mainie cos gp i jakies p set Big Grin. Lecz sam niechce podejmowac decyzji
#6
berylia? spoko, mam tam 8 lvl i char na off train od 3 miechow tak ze mozna grac ;]
#7
No i wlasnie to jest słabe, ze macie juz chary wyskillowane a reszta zrobi od nowa to bedzie ssać, jestem za innym servem.
Please give me reputation if I helped you.
#8
no w sumie fakt Wink w takim razie jeste otwarty na propozycje, byle by to nie byl server non pvp i hardocre pvp
#9
ja po 1 zaproponowalem berylie 2 chce pomuc po 3 zaczynal bym od nowa jak kazdy
#10
no w takim wypadku to ja tez zacza bym od nowa. jest jeszcze druga alternatywa, moge postawic wlasny OTS, kazdy kto sie przylaczy do akcji tego wara bedzie mial konto, kazdy ten sam lvl, dowolne eq, kasy po dostatkiem, prosta mape zrobie tylko na potrzebe wara i reszta to juz co sie tam chce Big Grin
#11
To może aldora bo ja tam gram, czemu berylia bo ty tam grasz : )) niech każdy ma równe szanse, każdy boci więc nie potrzebuje p-seta i 200 gp Big Grin dopisz mnie do projektu +

(06-19-2013, 10:23 AM)Piwo Wrote: no w takim wypadku to ja tez zacza bym od nowa. jest jeszcze druga alternatywa, moge postawic wlasny OTS, kazdy kto sie przylaczy do akcji tego wara bedzie mial konto, kazdy ten sam lvl, dowolne eq, kasy po dostatkiem, prosta mape zrobie tylko na potrzebe wara i reszta to juz co sie tam chce Big Grin

ooo, dobre, dobre.
Please give me reputation if I helped you.
#12
to juz niech ludzie decyduja Tongue z tym ze nie bedzie to OTS z zasadami z rl tibii tylko ze starszej tibii (bez tego novego systemu pvp)
#13
Moim zdaniem ots to nie to co rl Big Grin, ale fajny pomysl
#14
najlepiej to ots pod tibie 7.9 czy cos, uhy dla knighta najlepiejj Big GrinDDDD
Please give me reputation if I helped you.
#15
no to jednoznacznie moglibysmy zebrac ludzi na otsa a wtedy bysmy mogli z randomami walczyc itp, mi sie rozchodzi o rl, bo jest trudniej trzeba gp zdobywac zeby na supple miec itp
#16
Ja rowniez moge sie przylaczyc Wink
#17
Sztos mordo Holiłudzka Big Grin Big Grin
#18
Albo po prostu zbierzmy jakas lepsza ekipie i wbijmy grac/pekowac na jakis swiat.
#19
mnie bardziej rajcuje opcja wara 20-30 lvlkami Big Grin
#20
war to jedyno a wspolne hunty to co innego;d

a tak wgl moze ktos z askary?:>


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)