Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
War&WarMode Need Ppl
#41
Mi sie juz udalo tak kogos zabic tu masz filmik z instrukcja:
#42
a wytlumaczyłbyś jak to działa koleś tworzy leadera atakuje go np z fista potem bot bije leadera i co? osobe ktora atakuej czy jak?
#43
Ja zaznaczylem kolesia, zgubilem skulla, swapnelem sie z nim i na fallow zatakowal monstera wbil mu sie skull, dokladnie ci nie powiem bo jak narazie sam staram sie rozkminic ten system a poki co zaliczlem tylko 1 fraga, musze znalesc wiecej czasu i poprostu sie pobawic.
#44
hmm czyli wystarczy zrobic np orc leadera zaznaczasz bottera orc leader go bije
potem przestajesz i gubisz pz czy non stop bijesz?
#45
no ja zaznaczylem go raz poczym zgubilem skulla
#46
jak on zabije summona twojego i ty padniesz to ma fraga ; d
#47
fajny pomysl
#48
tylko na 6-7 typa tylko na jednym sie udalo mi, wiec cos za tym stoi, a moim summonem byl corym
#49
dlaczego corym? a nie leader?
#50
bo wyciagnelem tyma z corymow
#51
aa oto chodzi Smile koleś go non stop atakuje nawet jak zgubisz pz?
#52
wlasnie jakos dziwnie ale go zatakowal jak sie z nim swapnelem, troche trzeba posiedziec rozkminic ten system
#53
Sign me up Smile P.s. I think that higher level war would be more fun.. like 45-100 or something
#54
polecam serv antica
kazdy zaczyna od nowa żeby nie było wyskilowanych charów do 90 skili
i najlepiej żeby udział brały osoby które wiekszość czasu są online bo co to za pk jak kazdy po 30 min będzie logać
#55
(06-20-2013, 05:42 PM)drewindwalker Wrote: Sign me up Smile P.s. I think that higher level war would be more fun.. like 45-100 or something

For me its good idea to fight first on pushwar who dont make 50lvl if to teams make lvl we are make warmod Big Grin
#56
(06-20-2013, 05:51 PM)buska Wrote:
(06-20-2013, 05:42 PM)drewindwalker Wrote: Sign me up Smile P.s. I think that higher level war would be more fun.. like 45-100 or something

For me its good idea to fight first on pushwar who dont make 50lvl if to teams make lvl we are make warmod Big Grin

I'd preffer warmode in the very beginning ;p of course without sneaks, but just open battles ;D it's even fun when it's lots of 30 levels fighting Big Grin
#57
na antice było by można zrobić do tego gdy będzie się nudzić to można 2x teamy złączyć wbić np pk dla kolesia lub rsa i ubic go Smile
#58
Its very fun make some sneaks and open battle on party, if all make like 50lvl going make warmod Big Grin
#59
Chlopaki mam taki maly pomysl , aktualnie gram na serverze berylia/aurora.Swoja gre zaczolem na serverze Arcania i do tego serva zmierzam , server ten jest totalnie zarzucony brudasami z brazylii , robia oni patologiczne PA i nie da sie grac nawet jako neutral. Mam tam pare sd-makerów 50 lvle , wraz z paroma stalymi kolegami walczymy i bijemy brudasów Smile moj pomysl wyglada tak : Kazdy kto chetny jest walczyc zeby pokazac ze polacy umia sie bic , wbija na arcanie , ustalamy nowe vt , expimy chary , cash makery itp to malo popularny server. Oplaca sie wbic bo brudasy expia z rsami / blackami jak moj team mial pacca w 10-11 osob skladalismy 260 ed a potem po 200k na osobe to podzialu , wiec z ogarnietymi 7-8 sdkerami nie problem by byl z kasa , oni sami wbijaja redy i przychodza na facc land. Co wy na to aby pokazac im ze polska jednak cos znaczy w tej grze i stawic im czolo chocby sdkerami , a nie jak dominujaca gildia na Arcanii przegrac push wara w 1 miecha i pouciekac na berylie itp ?

PS. To wymagaja poswiecenia czasu propozycja ale jesli zrobicie wt na arcanie po 100k na start to wyexpienie sdkera to 6-7 dni , a takie expy jak earthy itp sa wolne zazwyczaj Smile
#60
o fajnie, ja bylem w dpft i betrayed no wiadomo tez aktualnie siedze na beryli Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)