Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UPDATE
#21
recznie zagram po 20 jak bede widzial ze lipa z tego i do rana cos sie wbijeWink
#22
ja wole nie marnowac czasu, teraz recznie, wyjdzie bocik bedzie lepiej Big Grin dobrym pytaniem jesst kiedy, ale pozostaje czekac Big Grin
#23
Panowie jeśli macie skrypty zrobione z wszystkimi ustawieniami oraz windowsa innego niz xp to bbot działa poprawnie.

Za 1-2 h będzie update na xp ? chyba,ze będą problemy. Jest kilka bugów także niezdziwie się jak bot będzie dopier o 21-22
#24
Jeśli tego nie poprawią to będzie limbada bo nie będę specjalnie kur** instalował win7 by na bocie śmigać...
#25
misq, postaraj sie poprostu jak najszybciej, a nie na forum piszesz ;PP mi tu service poi leci a ja nie mam jak pomoc bo sie wyloze xDDDD i czekam ;PP licze na Ciebie ! Big Grin
#26
(12-12-2012, 05:19 PM)JamelPL Wrote: Jeśli tego nie poprawią to będzie limbada bo nie będę specjalnie kur** instalował win7 by na bocie śmigać...

spokojnie i bez nerwów bbot będzie na xp także wyluzować...
#27
ciesze sie ze jest, szkoda ze tak, bo z 15 dni mma juz 14 licencji ;D
#28
(12-13-2012, 06:14 AM)[email protected] Wrote: ciesze sie ze jest, szkoda ze tak, bo z 15 dni mma juz 14 licencji ;D
Ja tam do 2-4 bocilem potem lapek sie wylaczyl nie wiem czemu xd
Po za tym 1 dzien czekania to nie tak duzo.nawet na inne boty ludzie czekali do 20 gdzie ja juz bylem po 4 h bocenia. Wink
#29
siemka ja mam pytanie działa wam skrypt dextera ? swamp trole mi nie wchodzi wogole na schody i na drabiny ma problem, a co do tego to jeszcze nie wiem dlaczego nie otwiera nowych mosnterow ciał


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)