Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2x Konta Premium
#21
Postac A i B oraz creature producty na sell

[Image: lottistankonta.png]








Postac C bd dzis botowal

17:10 Eva: You certainly have made a pretty penny. Your account balance is 336040 gold.
#22
POSTAC CSmile

[Image: 66179354.png]




Aktualny stan konta bez sprzedania creature product

10:16 Eva: You certainly have made a pretty penny. Your account balance is 394040 gold.
#23
kiedy zmieniasz miejsce bocenia? Wink
#24
Po co ma zmieniać miejsce bocenia?Tongue niech te keszmejkery hajs zbierają, a jak bedzie miał na pacc + eq na waste to niech EDka/MSka zrobi;d
#25
Pokazal sie Yasir W carlin i sprzedalem 4bp creature producktow o to kasa z nich

[Image: lotzzzz.png]



A po 13 dniach Osiagnelem 1 cel:
[Image: premiumkp.png]
#26
GZ Smile
Dalej bedziesz prowadzil temat?
#27
ta bd dodawal tez zdj z pacc accSmile
#28
reput polecial Wink
#29
no no 13 dni i juz pacc. pamietam jak 2 lata temu za czasow ibota kolega wbil 8-63 lvl na ghostlandzie na pvp i ledwo co na pacca zarobil ;p. brawa Smile dawaj ssy z pacc acca
#30
Masz już jakiś plan gdzie będziesz bocił expił na danym lvlu pacc?
ja to bym sie w tym zgubił chyba i stał w depo i sam nie wiedział jakie questy i gdzie bocić na pacc Wink
#31
Narazie Skiluja na off Palek,Knight i Druid glownie bd bocil knightem i palkiem i pare skryptow juz sciagnelem pozniej wymienie :]
#32
Palek:
[Image: pall1.png]
[Image: pall2.png]
#33
Wszystko tylko nie pall! Masz kaszmejkerów, to ED/MS rób;d
#34
nie chce grac ed/ms :d wole knight/palka
#35
Jakie skilluchy ? miałeś na off stawiać a nie kurde bocić Smile staminki szkoda
#36
recznie sobie expilem bo nuddzilem sie :d a i tak off czas sie skonczyl Big Grin Pall ma 47/38 Knight 45/37 druid 8 mlvl Big Grin
#37
Ja narazie przerwa - w ciągu kilku dni na 3 postaciach padłem 4 razy (łącznie) - 2x przez kicki, i 2x na pk xd. Pecha jakiegoś mam ;d
#38
moj 3 cashmejker tez ma pecha 3x zgony Big Grin
#39
Po nocce cash majkerow 1 uzbieral 16k drugi tylko 10k i obaj zaliczyli dead wiec narazie nie boce kasy

Aktualnie:
Druid 13mvl
Palek 54/42 Skill Pall Armor/dragon shield/plate legi/scarf/dark helmet/leather bootsyBig Grin

Knight 50/44 knight armor/ratana/crown helmet/vamp shield/zaoan legs/scarf/leather bootsy

Maly adv z nudow
[Image: 12lvl.png]
#40
Każdy cashmaker zalicza zgon, dlatego raz wykupilem wszystkie blessy dla facc na 25 lvl. Gdzie za każdy płaciło się 1k w ramach questa i dokupowałem twist of fate. Dzieki temu po padnieciu od gracza, traciłem tylko ten jeden "twist of fate" i za każdym razem go wykupowalem kiedy padałem. Przynajmniej itemów nie traciłem Wink
RP Mutated Humans 35 lvl Depositer, Refiler, Bankier

http://forums.bmega.net/thread-12283.html

EK Darc Cathedral 40 lvl Depositer, Bankier

http://forums.bmega.net/thread-12010.html


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)