Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROBIĘ SCRYPTY ZA FREE dla zainteresowanych.
#21
zombie na treasure island, bog raidery pod gs island, orki edron najlepiej jak da rade to jakikolwiek z tych skryptów dla rp Smile
#22
KNIGHT:
low-lvl:
- ancient temple ghoule roty i inne śmiecie
- kaazordoon roty+dwarfy+soldki *( najlepiej kopalnia 4,5,6)
- gobliny koło AB całość
mid-lvl
- Bezpieczne DC przez outclaw, bez relifiera tylko sam depositer Wink (dwa skrypty jeden dla low wyżej i jeden dla high który schodzi niżej)
- Obrzeza na około ORC FORTES( taki dla 50/60+ knightów żeby nie było hard)
- mount sterum bezpieczne 100% afk -4 i -5
+ jakieś inne skrypty dla cashmakerów

(SORC + DRUID) Umie się któś wgle obługiwać tym SPECIAL SQM ?? aby postać umiała uciekać ??
skrypty 8-45
Roty + relifier
Dwarfy kazzordon - te bezpieczniejsze kopalnie bez guardów
Ancient temple orki + relifier
#23
Siema
Potrzebuje skrypta na BK dla zeby poprostu stał w miejscu a gdy mniej niz 100 capa 30 mp 30 shp szedl do dp oddac item i zrobic refila do 250 mp i 60 shp
#24
Witam !!
dało by rade ustawic waypointy,depositera na bog raidery,destroyery, nightmare i nightmare scion na yalahar ??

PS: co to refiler ?? Big Grin no i mozna tez ustawic jak to dobra opcja Tongue

dzieki i pozdrawiam Smile
#25
(04-07-2013, 03:22 PM)seppuku Wrote: KNIGHT:
low-lvl:
- ancient temple ghoule roty i inne śmiecie
- kaazordoon roty+dwarfy+soldki *( najlepiej kopalnia 4,5,6)
- gobliny koło AB całość
mid-lvl
- Bezpieczne DC przez outclaw, bez relifiera tylko sam depositer Wink (dwa skrypty jeden dla low wyżej i jeden dla high który schodzi niżej)
- Obrzeza na około ORC FORTES( taki dla 50/60+ knightów żeby nie było hard)
- mount sterum bezpieczne 100% afk -4 i -5
+ jakieś inne skrypty dla cashmakerów

(SORC + DRUID) Umie się któś wgle obługiwać tym SPECIAL SQM ?? aby postać umiała uciekać ??
skrypty 8-45
Roty + relifier
Dwarfy kazzordon - te bezpieczniejsze kopalnie bez guardów
Ancient temple orki + relifier

z tym uciekaniem to mega mowil ze bedzie zmienial algorytm Wink

3/4 skryptow ktore wypisałeś sa na forum i działaja Wink
#26
Jakies skrypty na 190ED,:
->soile full afk?,
->deeplingi south/north-east?
Dla eka 60-120:
-> venore corymy z sellerem itemow ( moge nawet zaplacic jezeli dobry bedzie)
#27
To czekamy na bota... i propozycjje dla MS/RP ;p gdzie tymi problematycznymi profesjami można expić :S
50 ms 43 rp

bo rozumiem wszystkie inne są już skrypty dostępne normalnie do ściągnięcia Smile

(04-07-2013, 09:41 PM)Maxiorek Wrote: -> venore corymy z sellerem itemow ( moge nawet zaplacic jezeli dobry bedzie)

też jestem w stanie zapłacić za DOBRY skrypt ;]
Since 2010 bbota use.

Jutż nite używtam bto sitę rotbi wietlki sytf i btot scthodzi nta psty ;d jetbać btbotat zaczynam robić własnego i tyle w temacie ;d

T użyłtem bty antglojęzyczni dtebile nite motgli przetczytać tegto.
#28
Obojetnie jakie Dwarf guardy na 48 sorka Refiler (mana potion) depositer z góry szczerze dziekuje i leci repucik oczywiscie Wink
#29
potrzebuje skryptu na trolle w ab albo thais Smile
#30
masz tu na trolle thais
jak pomogłem daj reputa : )


Attached Files
.bbot   Thais Trolls.bbot (Size: 7.82 KB / Downloads: 37)
#31
Witam proszę bardzo o skrypt na dworki w port hope dla EK.
Poziom 48 knight set, crus helmet, Bright Sword oraz meduza shield.
Chciałbym aby bot był 100% afk.
Niech uzupełnia mana potki do 100, depozytuje kasę oraz wyrzuca wszystkie warte itemy takie jak Tribal Mask, Bast Skirt, Seeds i przede wszystkim Voodoo Doll do dp natomiast Ripper Lance niech wywala na ziemie.

Oczywiście dam reputa.
POMOGŁEM!? DAJ REPUTA!!!
#32
Zrobisz banute serpenty z sd refillem i depositerem? może byś przez skrót Wink
#33
Witam! ja bym prosił o zrobienie czegos dla 68 paladyna.Chciałbym żeby bot kupywal rsy itd. skille to 90+ i mam pacca
#34
Musicie poczekać parę dni na stabilną wersję bbota, na razie robienie skryptów jest wstrzymane ;]
#35
Potrzebowal bym scrypt na frost giganty na sgv zeby chodzil wszystki pietra z depositerem i Manasami Smile
#36
zrobisz jakies wpki na 60 knighta zeby dobrze zarabial hajs ? oczywiscie pacc.. niski exp duzo kasy bez waste Tongue
#37
cześć zrobil bys mi scrypta na roty na darashi ... zalezalo by mi na tym zeby bot jak ma 40 staminy szedl do banku wplacic kase potem szedl do depo zaniesc rzeczy jak carrion worm fang tylko to jak mu braknie manasow kupil z 10 to dla druida z gory thx Smile
#38
Tutaj jest link do mojego tematu, w którym opisane jest jakiego skryptu potrzebuje. Myślę, że to nie zajmie wam dużo czasu.

Z góry dzięki za pomoc.

http://forums.bmega.net/thread-11489.html
#39
na OF ful afk by sie przydał
#40
(04-15-2013, 06:51 PM)Goszki87 Wrote: na OF ful afk by sie przydał


łap, dawno nie testowany, polecam posiedzieć przy kompie

(Biega po całym ofie, na lvl 120+ Wink)


.bbot   [EK] ORC FORTRESS OUTSIDE AND INSIDE BY DEVAS.bbot (Size: 16.04 KB / Downloads: 55)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)